П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Арабські мафіозні клани загнали в глухий кут правосуддя Швеції (ВІДЕО)

Неділя, 31 жовтня 2021 року

Злочинність Швеції. (Michael Campanella/Getty Images)

Колись Швеція вважалася однією з найбезпечніших країн у світі. Вона з радістю відкрила свої кордони для людей із багатьох країн. Але разом з імміграцією до скандинавської країни прибули не лише біженці, а й злочинні угруповання. Сьогодні ця країна очолює список вбивств із застосуванням вогнепальної зброї в Європі. Швеція як країна завжди пишалася своєю імміграційною політикою, але в таких мегаполісах, як Гетеборг, великі клани тепер домінують у цілих житлових районах — "з драматичними наслідками", на думку журналу.

У Швеції на вулицях йде боротьба за владу. Найостаннішим прикладом цього стала страта в перукарні у липні. Серед білого дня двоє вбивць увійшли до переповненої перукарні та застрелили клієнта у кріслі перукаря. Це була "страта в арабській громаді", "не рідкість" у Швеції. На момент складання звіту злочинці були невідомі.

Раніше Швеція була однією з найбезпечніших країн світу. Однак зараз вона лідирує в європейській кримінальній статистиці щодо кількості вбивств, скоєних із застосуванням вогнепальної зброї. За даними Spiegel, у 2019 році в Швеції було застрелено 42 людини, в основному в бандитському середовищі, в яке "активно залучені" й арабські клани. Але не тільки це.

За кілька днів до вбивства в перукарні, в одному з проблемних районів Гетеборга, поліцейського було застрелено на вулиці 17-річним підлітком, під час розмови з кількома людьми, — повідомляє FAZ. Прем'єр-міністр Швеції і лідер партії Socialdemokraterna Стефан Лефвен прокоментував цей випадок: "Напад на поліцейського — це напад на все наше відкрите, демократичне суспільство". Під час стрілянини на вулиці постраждали навіть діти, які грають на вулиці. За даними швейцарської приміської газети 20 minuten, поліція припускає, що дівчинка (5 років) та її брат (6 років) стали випадковими жертвами.

У 2020 році кількість вбивств із застосуванням вогнепальної зброї у Швеції знову зросла до 48 випадків у порівнянні з попереднім роком. У ході розслідування вбивств із застосуванням вогнепальної зброї за останні кілька років шведська група експертів, найнята урядом у травні 2021 року, дійшла висновку, що з середини 2000-х років у Швеції до сьогодні спостерігається постійне зростання випадків насильства із застосуванням вогнепальної зброї зі смертельними наслідками.

Що стосується ситуації в Гетеборзі, представник поліції Ульф Бострем заявив, що поліція виведена з цих кварталів. Цим скористалися кримінальні структури та великі клани. Часто злочинні клани маскують свій бізнес за членами сім'ї, які добре інтегровані та вважають, що мають захищати свою сім'ю. Згідно зі звітом Spiegel, клани також використовують піших солдатів для брудних справ, наприклад, сомалійців.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...