Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Японії створили газету на 100% із переробленого паперу, в який додано насіння рослин (ФОТО)

Вівторок, 14 липня 2020 року

Якщо посадити газету в землю, з неї проростуть квіти!

Творці одного з відомих японських періодичних видань «The Mainichi» вирішили привернути увагу читацької аудиторії незвичним способом. Вони випускають газету на 100% із переробленого паперу, в який додано насіння рослин.

Замість того щоб після прочитання газету просто викидати, її можна використати як розсаду. Для цього потрібно всього лише розірвати листи на дрібні шматочки, посадити їх у землю та поливати. Папір у ґрунті розкладеться, а насіння через декілька тижнів дасть пагони.

Папір, який можна посадити, — не новий винахід. Він являє собою суміш із переробленого паперу, води й насіння, і його досить просто зробити самому. Насіннєвий папір виготовляють із матеріалу, що був у вжитку, а насіння додають у процесі варіння целюлози.

Хоча ідея газети з насіннєвого паперу не абсолютно унікальна, вона здобула шанувальників серед читачів видання і продовжує залучати нових покупців.

Концепція була розроблена одним із найбільших рекламних агентств Японії Dentsu Inc, яке співпрацює з The Mainichi, і принесла успіх. Газета щодня розходиться по всій країні тиражем, який налічує більше чотирьох мільйонів екземплярів, і приносить дохід близько вісімдесяти мільйонів ієн, що еквівалентно понад 700 000 доларів.

Газету з насінням називають «зеленою» і екологічною. Даним проектом видавці слідують її девізу, який звучить як: «The Mainichi вживає заходів не тільки шляхом оповіщення, але й шляхом вирішення глобальних проблем».

Ініціативу «посади газету» поширюють також у школах, щоб підвищити серед підростаючого покоління обізнаність про проблеми переробки та важливості утилізації відходів.

Із непотрібних залишків друкованої продукції можна зробити не тільки насіннєвий або інший саморобний папір. Їм можна знайти безліч інших застосувань. Користь може принести навіть подрібнений папір. Однак варто пам'ятати, що деякі види паперу (глянцевий та ін.) не підлягають компостуванню.

Читайте далі:

Насіння в норвезькому бункері «Судного дня». Інтерв'ю

Чоловіка настільки вразив лист від онлайн-продавця, що він пожертвував нирку незнайомцю

Тепер з обгортки KitKat можна скласти журавлика

Comments   

загрузка...