Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Канаді морські контейнери перероблюють на розкішні басейни

П'ятниця, 26 листопада 2021 року

Фото: Modpools

Металевим контейнерам, у яких перевозяться вантажі на кораблях, знайшлося несподіване застосування. У канадській компанії Modpools (Ванкувер) придумали робити з них басейни. Таким чином вдається дати друге життя використаним контейнерам, які в іншому випадку були б просто викинуті як металобрухт.

Фото: Modpools

Проблема металевих вантажних контейнерів полягає в тому, що транспортні компанії використовують кожен з них всього раз чи два. Після одного-двох перевезень вантажу морем вони просто викидаються як вже непридатні для транспортування.

Виробництво контейнерів не таке дороге, як відправка порожнього контейнера назад, тому перевізники розлучаються з ними без жалю. Внаслідок цього величезна кількість металу просто іржавіє і нікому не приносить користі.

Фото: Modpools

На цю проблему і звернув увагу засновник компанії Modpools Пол Ратнам. У 2017 році він почав скуповувати контейнери і переробляти їх на басейни. Для початку кожен з них обрізається відповідно до розмірів басейну, потрібних замовнику. При необхідності контейнер можна збільшити, додавши нові листи металу.

Весь процес перетворення контейнера на басейн проходить на власному заводі компанії, який знаходиться за межами Ванкувера. Далі готовий басейн доставляють на ділянку замовника і встановлюють, що займає всього день.

Такий спосіб застосування непотрібних контейнерів є практично ідеальним рішенням, адже зроблені з них металеві басейни можуть служити близько 30 років. Про це говорить сам засновник компанії і автор ідеї повторного використання контейнерів.

Компанія вже встигла розробити цілу низку басейнів. Так, її майстри роблять басейни типу «інфініті», тобто безмежні, які виглядають особливо гарно. Іноді вони декоруються вікнами, розташованими на бортах. Популярними стали і басейни із джакузі.

Щоправда, через пандемію діставати транспортні контейнери для переробки стало трохи складніше, проте водночас попит на продукцію компанії виріс. Люди стали проводити більше часу вдома, а купання в домашньому басейні — чудовий спосіб відпочити і розім'ятися.

Читайте далі:

Шведська компанія будує надвеликий корабель, який рухатиметься завдяки силі вітру — Oceanbird

ЄС частково заборонив експорт пластикового сміття до країн, що розвиваються

Comments   

загрузка...