Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У США розробили пасту, яка змінює форму під час приготування (ВІДЕО)

Вівторок, 21 вересня 2021 року

Винахідники зі США створили пасту, яка під час приготування із плоскої перетворюється на фігурну. У сухому вигляді така паста займає менше місця в упаковці.

Дослідники прагнули розробити більш екологічний аналог макаронних виробів. Економія місця дозволяє витрачати менше енергії на транспортування. Паста також зручна для походів.

Фото: morphingmatter.cs.cmu.edu

Над створенням незвичайного продукту працювала команда з лабораторії Morphing Matter Lab Університету Карнегі-Меллона у співробітництві з розробниками із Сіракузького університету.

Дослідження почалися в 2018 році, а їхній результат було опубліковано в 2021. Проєкт отримав назву «Morphing Pasta and Beyond» («паста, яка змінює форму, та багато іншого»).

Винахідники кажуть, що створена ними технологія може бути використана не тільки в харчовій промисловості для виготовлення макаронних виробів, а також у м'якій робототехніці (конструюванні роботів із м'яких матеріалів) та біомедичних пристроях. Метод буде працювати з різними типами «розбухаючих» матеріалів (наприклад, листами силікону).

При виготовленні спочатку створюють плоску фігурку з манного борошна і води. Потім у деяких місцях на фігурку спеціальним інструментом наносять борозни.

Після занурення в гарячу воду ділянки з нерівною поверхнею починають згинатися. Це відбувається тому, що їм необхідний різний час для приготування. Розпланувавши місця нанесення борозенок, можна управляти процесом і отримати пасту різноманітних трубчастих, спіральних і закручених форм.

Як пояснює Тен Чжан, доцент Сіракузького університету, «сторона з канавками розширюється менше, ніж гладка сторона», що призводить до зміни форми макаронних виробів.

«Нас надихнули плоскі меблі і те, як вони економлять простір, спрощують зберігання і знижують вуглецевий слід, пов'язаний із транспортуванням», — розповів директор Morphing Matter Lab Лінінг Яо.

«Ми вирішили дослідити, яким чином технологія зміни форми матерії, яку ми розробляємо в лабораторії, може створювати плоско упаковані макаронні вироби, щоб забезпечити аналогічні результати у сфері екологічного розвитку», — додав він.

Читайте далі:

Дизайнери створили посуд з піску для підводного ресторану в Норвегії

Comments   

загрузка...