Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Нове дослідження показує, що щеплення від COVID-19 може серйозно нашкодити імунній системі (ВІДЕО)

Понеділок, 20 вересня 2021 року

Foto: THOMAS KIENZLE/AFP /AFP via Getty Images

Ніколи раніше в медицині не було схваленої мРНК-вакцини проти інфекційних захворювань. Хоча випадки тяжких побічних ефектів постійно частішають, одне недавнє дослідження не виключає ризику масових смертей.

Дедалі більше й більше наукових робіт показують: вакцини від коронавірусу підвищують ризик важких захворювань. Причина криється в процесі, відомому як «антитілозалежне посилення» (ADE). Однойменні антитіла, які посилюють інфекцію, зв’язуються з поверхнею вірусів, але не можуть їх нейтралізувати. Це призводить до посиленого поглинання вірусу кліткою, сприяючи його поширенню й розмноженню. Стефані Сенефф із Массачусетського технологічного інституту і Грег Най із відділення натуропатичної онкології в Портленді продемонстрували це в науковому матеріалі обсягом понад 40 сторінок (Гірше, ніж хвороба? Огляд деяких можливих ненавмисних наслідків мРНК-вакцини проти COVID-19).

У тому самому напрямку вказують результати дослідницької групи з Центру дослідження інфекцій ім. Гельмгольца, Медичної школи Ганновера, Боннського університету, а також лікарів і дослідників із Медичного центру Еразмус у Роттердамі. Згідно з дослідженням, реакція імунної системи на так звані інструментоподібні рецептори була знижена після вакцинації. Вони мають велику вагу у вродженій імунній системі людини, оскільки розпізнають структури патогенів.

Небажані антитіла, які посилюють інфекцію

Після вакцинації імунна реакція на ці рецептори порушується не тільки проти вірусних, але і проти бактеріальних патогенів. Іншими словами, мРНК-вакцини змінюють реакцію вродженої імунної системи і фоновий імунітет до патогенів. Інститут Паула Ерліха також уже вказав на те, що небажані антитіла, що підвищують рівень інфекції після вакцинації або коронавірусного захворювання, у гіршому випадку можуть призвести до посилення інфекції в разі подальшого зараження.

Масла у вогонь підливає стаття, нещодавно опублікована в рецензованому журналі «Journal of Infection». Згідно з цією статтею, нинішні вакцини дійсно забезпечують певний імунітет проти первісного коронавірусу. Але за це доводиться платити високу ціну. На думку авторів, без повторної вакцинації щеплені люди більше не мають функціонуючої імунної системи проти нових інфекцій. Особливо небезпечний вплив «антитілозалежного посилення» при зараженні дельта штамом коронавірусу.

«У кожного вакцинованого утворюються тромби»

Антитіла, які посилюють інфекцію, також спричиняють так званий цитокіновий шторм, який нерідко призводить до летального результату. Це було підтверджено Шоном Бруксом у тривожній презентації, яку можна подивитися тут, на засіданні шкільної ради SW Ohio. «Усі, кому була введена вакцина зі мРНК, помруть упродовж наступних п’яти років», — пророкує доктор філософії з Оксфорду, автор 23 книг.

На додаток до антитілозалежного посилення й ослаблення імунної системи, він називає тромбоз як третій смертельний ризик: «У кожного вакцинованого, з’являються тромби. Якщо ви мені не вірите, є спосіб це з’ясувати», — говорить Брукс. «Проведіть так званий тест на D-димер, який визначає згортання крові на мікроскопічному рівні. Зараз, поки я з вами розмовляю, ми вирізаємо в людей тромби».

Згідно зі статистичними даними, наведеними в журналі Our World in Data, трохи менше третини населення землі були вакциновані або векторною вакциною, або мРНК-вакциною. Відповідно до теорії «антитіло-залежного посилення», майже 2,5 мільярдів людей, так, навряд чи вироблять імунну реакцію на вірус грипу вже цієї осені, коли почнеться традиційний сезон грипу. Багато з них можуть загинути.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...