Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ризик смерті від COVID-19 у нещеплених дітей нижче, ніж у повністю щеплених дорослих ― звіт Англії

Неділя, 19 вересня 2021 року

Учень у масці під час уроку. (JEAN-CHRISTOPHE VERHAEGEN/AFP via Getty Images)

Згідно з останнім оновленим звітом організації «Громадська охорона здоров'я Англії», у дітей, які не отримали вакцину проти COVID-19, ризик смерті після зараження вірусом нижчий, ніж у повністю вакцинованих дорослих всіх вікових груп.

Державна установа охорони здоров'я Англії повідомила (pdf), що троє дітей віком до 18 років померли протягом 28 днів після позитивного результату тесту на COVID-19. Три летальних кінця сталися на 167 832 випадків із загального числа смертей за тритижневий період. Дані показали, що жоден з трьох померлих не був щеплений.

В інших вікових групах ймовірність смерті від вірусу протягом 28 днів після позитивного результату тесту у людей віком 18―29 та 30―39 років дещо вищий, навіть якщо вони були щеплені двома дозами, йдеться у звіті від 9 вересня. Тим часом загальна кількість молодих людей віком від 18 до 29 років, що померли протягом 28 днів після позитивного результату тесту на COVID-19, становило 18. З них 13 не були щеплені. Людей середнього віку (30―39 років), що померли від COVID-19 ― 45 осіб, з них 31 були вакциновані.

ФОТО: Останні дані про смертність від COVID-19, що надала організація «Громадська охорона здоров'я Англії» 9 вересня 2021 року. (Public Health England)

Дані також показали, що за останній тритижневий період від вірусу померли 1119 осіб віком старше 80 років, і тільки 155 з них не були вакциновані. У віковій групі від 70 до 79 років протягом 28 днів від COVID-19 померло 580 осіб, 129 з яких були нещеплені, йдеться у звіті.

Організація «Громадська охорона здоров'я Англії» стверджує, що вакцини як і раніше корисні для запобігання смертей від COVID-19. Разом з тим підкреслює, що жодна з них не є на 100 відсотків ефективною.

«Особливо це стосується більш сприйнятливих або людей, схильних до ризику захворіти на важкі захворювання, оскільки вакцинація в першу чергу проводиться серед цих груп, ― йдеться в доповіді. ― Особи, що входять до групи ризику, також можуть бути більш схильні до госпіталізації або смерті з причин, не пов'язаних з COVID-19. Тобто, вони можуть бути госпіталізовані або померти з COVID-19, але не через COVID-19».

Об'єднаний комітет Сполученого Королівства з питань вакцинації та імунізації не рекомендував робити щеплення дітям віком 12―15 років через ймовірність побічних ефектів, пов'язаних з вакциною, у більшості підлітків.

«Застосовуючи запобіжні заходи, зараз ми не підтримуємо загальних щеплень проти COVID-19 для цієї вікової групи дітей, тому що користь від цього занадто мала», ― заявили представники Об'єднаного комітету на початку цього місяця. Організація зазначила, що їй потрібно більше даних про зв'язок між вакцинами проти COVID-19, міокардитом, і типом серцевого запалення у молодих людей.

Але член комітету Адам Фінн (Adam Finn) стверджує, що «кількість серйозних випадків захворювання COVID у дітей цього віку насправді дуже мала», повідомляє Reuters.

COVID-19 ―це хвороба, спричинена вірусом КПК (Комуністичної партії Китаю).

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...