Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

COVID-19: Івермектин - дієве лікування, яке блокується в інтернеті

Вівторок, 27 липня 2021 року

Медичний працівник показує коробку з Івермектином, ліки, дозволені Національним інститутом з нагляду за харчовими продуктами і ліками для лікування пацієнтів з легким, безсимптомним COVID-19 або з підозрою на це захворювання, в Центрі досліджень дитячих інфекційних захворювань в Калі, Колумбія 21 липня 2020 року. (Luis Robayo/AFP via Getty Images)

У спробі покласти край пандемії міжнародна коаліція медичних експертів провела 24 липня всесвітні заходи щодо підвищення обізнаності про ефективність Івермектина як засобу для лікування COVID-19.

Організатори Всесвітнього дня Івермектина кажуть, що лікарі і прихильники недорогого препарату, схваленого FDA, проведуть безкоштовні онлайн і публічні заходи в багатьох країнах.

Дві некомерційні організації — Front Line COVID- 19 Critical Care (FLCCC) і British Ivermectin Recommendation Development (BIRD), які проводять кампанію за використання Івермектина без припису лікаря для профілактики і лікування COVID-19, кажуть, що мета заходу — повідомити більшій кількості людей, що протипаразитарний препарат може лікувати COVID- 19, і, можливо, покласти край пандемії і допомогти усунути страх перед коронавірусом, який ще називають вірусом КПК* (комуністичної партії Китаю).

«Ми маємо поділитися неймовірно позитивним і підбадьорливим повідомленням: Івермектин лікує і запобігає COVID, і це ключ до розблокування нескінченного циклу піків пандемії і особистих обмежень, який також допоможе перезапустити економіку», — сказала в пресрелізі доктор Тесс Лорі, співзасновник групи BIRD.

Лорі також є співавтором метааналітичного дослідження, опублікованого в «Американському журналі терапії» (American Journal of Therapeutics), яке встановило, що Івермектин ефективний проти COVID-19, знижує ризик смерті в середньому на 62% при 95-процентному інтервалі 0,19-0,73, особливо при ранньому призначенні.

Діаграма, що показує результати всіх досліджень дії Івермектина на COVID-19, на 20 липня 2021 року. ivmmeta.com (CC0 1.0)

Альянс FLCCC провів власний огляд 18 рандомізованих (випадково обраних) контрольованих досліджень по лікуванню COVID-19 Івермектином. Вони виявили «значне, статистично значуще зниження смертності, часу до клінічного одужання та часу до очищення від вірусів». Автори також повідомили, що в дослідженнях з профілактики COVID-19 повідомлялося про значне зниження ризиків захворювання при регулярному застосуванні цього препарату.

Члени Альянсу FLCCC розробили різні протоколи для профілактики і раннього лікування COVID-19, замість того, щоб змушувати пацієнтів чекати, поки у них розвинеться важке захворювання, щоб отримати лікування в лікарні. Ці протоколи лікування, в тому числі один для лікування тривалого COVID, використовуються у всьому світі.

Поточний стандартний протокол для пацієнтів з COVID-19 полягає в ізоляції дома, уникненні зневоднення, відпочинку та прийманні безрецептурних ліків проти лихоманки, головного болю, кашлю і болю в тілі.

Відповідно до оновлених рекомендацій Національного інституту охорони здоров'я (NIH), пацієнтам з COVID-19 легкого і середнього ступеня тяжкості, які схильні до високого ризику прогресування захворювання, рекомендується приймати моноклональні антитіла, якщо не потрібна госпіталізація або додатковий кисень.

Попри докази того, що Івермектин може лікувати всі стадії COVID-19 і знижувати смертність і госпіталізацію в результаті його противірусних і протизапальних властивостей, FDA не схвалила його застосування, заявивши, що препарат не є противірусним. Федеральний регулятор випустив попередження про те, що людям не слід приймати Івермектин, призначений для коней, оскільки великі дози можуть бути шкідливі для людини.

NIH не змінив своєї нейтральної позиції щодо використання Івермектина для лікування COVID -19, в той час, як Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) не рекомендує використовувати цей препарат, за винятком клінічних досліджень. Обидві організації посилаються на недостатні дані для того, щоб давати рекомендації.

Безпрецедентна цензура

Онлайн-обговорення Івермектина зіткнулися з безпрецедентним рівнем цензури. Лікарі стверджують, що їх відео видаляють або їхні облікові записи LinkedIn закриваються.

Лорі сказала, що зіткнулася з цензурою у своїй роботі над Івермектином, стверджуючи, що її відео про препарат були видалені, а пости піддалися цензурі в соціальних мережах.

«Я зіткнулася з цензурою з того часу, як почала працювати над Івермектином (до цього ніколи), — написала Лорі The Epoch Times електронною поштою. — У мене був мій пост з опублікованим рецензованим науковим рукописом, який видалили з LinkedIn».

Вона також сказала, що багато людей повідомили їй, що їхні облікові записи будуть обмежені або піддані цензурі, «якщо вони опублікують роботу, яку моя компанія випустила по Івермектину, або інтерв'ю, які я провела».

LinkedIn не відповів на запит прокоментувати це.

Доктор Мобін Сайед, головний виконавчий директор Drbeen Corp, онлайн-медичної освіти, сказав, що YouTube зняв три його відео про Івермектин протягом 24 годин.

«Третій запис видалений за 24 години. @Youtube @TeamYouTube продовжують видаляти записи, — написав Сайед в Twitter 11 липня. — Це відео було важливо для забезпечення безпеки людей, які використовують Івермектин, незалежно від того, що думає YouTube».

YouTube не відповів на прохання The Epoch Times роз'яснити, які умови або положення порушили відео Сайеда.

Івермектин — не єдина тема, яка пригнічується або блокується великими технологічними фірмами. Повідомлення в соціальних мережах про те, що вірус виник в лабораторії в Ухані (Китай), і інформація, яка суперечить твердженням про безпечність та ефективність вакцини COVID-19, також піддалися цензурі.

Прессекретар білого дому Джен Дженніфер Псакі запропонувала на брифінгу в Білому домі заборонити людям користуватися усіма платформами соціальних мереж, якщо вони розміщують в інтернеті дезінформацію про вакцини проти COVID-19. Вона стверджує, що такого роду інформація «призводить до того, що люди не вакцинуються». Пропозиція Дженніфер Псакі викликала широке засудження.

Попри придушення даних про Івермектин в усьому світі, люди знайшли унікальні способи поширення інформації. У Манітобі, Канада, в соціальних мережах з'явилися повідомлення про таблички на газонах зі словами: «Івермектин лікує COVID-19», а також вказано вебсайт FLCCC.

Члени Альянсу FLCCC заявили у відповіді на електронний лист, що вони продовжать свою місію щодо застосування Івермектина для лікування COVID-19, попри цензуру.

«Дякую вам за електронний лист. Відмова від нашої місії — це не варіант. Так, це було справжнє пекло. Але, як одного разу сказав Вінстон Черчилль: "Якщо ти проходиш через пекло, продовжуй йти". Так що, якщо нам доведеться залишити вас тут, ми зрозуміємо. Але ми підемо далі. Ваше життя так важливе», — заявила ця некомерційна організація на початку липня.

Джерело: The Epoch Times

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Comments   

загрузка...