ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Для тих, хто перехворів COVID-19 і страждає затяжним поствірусним синдромом на допомогу приходять холістичні методи

Велика Епоха
Для тих, хто перехворів COVID-19 і страждає затяжним поствірусним синдромом на допомогу приходять холістичні методи

Кількість хворих на COVID-19 не зменшується, тому дуже важливо в ситуації, що склалася налагодити правильну роботу імунної функції організму. Якщо ви перенесли COVID-19, але його симптоми не проходять, і ви хочете уникнути аутоімунного захворювання, вам необхідно вжити заходів для зміцнення своєї імунної системи.

Для тих, хто перехворів COVID і страждає затяжним поствірусним синдромом, що виникає після будь-якої вірусної інфекції, на допомогу приходять холістичні (лікування людини в цілому, а не тільки конкретної хвороби) методи, які роблять упор на цілісні і комплексні добавки, дієту і спосіб життя, ефективно допомагають організму відновитися.

Перш ніж ми заглибимося в деталі, нагадаю основи здорового способу життя, що впливають на імунну систему, які ми часто недооцінюємо. Повноцінний сон, дотримання протизапальної дієти, фізичні навантаження і вміння протистояти стресовим ситуаціям мають вирішальне значення для знищення будь-якої вірусної інфекції, зокрема і COVID-19.

Ось кілька порад, які допоможуть

Вітамін Д

Дослідження показують, що люди з низьким рівнем вітаміну D з більшою ймовірністю можуть стати жертвами серйозного захворювання, викликаного SAR-CoV-2. Цей вітамін активує макрофаги, стимулює антимікробні пептиди і модулює клітини TH17, цитокіни. Завдяки цим потужним імуностимулюючим властивостями спостерігається зниження прогресування, тяжкості і тривалості захворювання.Звертаю увагу читачів на те, що вітамін D — це жиророзчинний вітамін, тому прийом занадто великої кількості може викликати інтоксикацію. Необхідно знати свою норму для безпечного прийому добавок. Найбезпечніше джерело вітаміну D — сонячне світло.

Глутатіон

Глутатіон є головним антиоксидантом організму, який міститься в кожній клітині тіла. Він складається з трьох типів молекул, відомих як амінокислоти, і захищає від пошкоджень, викликаних інфекціями. Глутатіон відіграє важливу роль у підтримці імунної системи організму, поліпшення чутливості до інсуліну, зменшення запалення і полегшення детоксикації. Дослідження показують, що дефіцит глутатіону є однією з причин серйозних проявів COVID-19. Підтримка його рівня принесе лікувальний ефект під час хвороби і протягом періоду одужання. Деякі люди переносять N-ацетилцистеїн (NAC) краще, ніж глутатіон. NAC є попередником глутатіону, а також може бути ефективним для підвищення рівня глутатіону.

Ми часто рекомендуємо добавки ліпосомального глутатіону для кращої біодоступності. Пацієнти отримують користь від розпорошеного глутатіону, бо він потрапляє безпосередньо в легені. Внутрішньовенне вливання глутатіону забезпечує доставку безпосередньо в кровотік.

Імунна підтримка

Підтримка імунної системи життєво важлива не тільки для захисту організму від COVID-19, але і при одужанні.Наші лікарі самі приймають і рекомендують пацієнтам препарати і поживні речовини, що підтримують імунітет:

 • вітамін С,
 • цинк,
 • вітамін А,
 • куркумін,
 • ресвератрол та інші.

Дуже ефективною внутрішньовенна нутритивна терапія, яка гарантує потрапляння поживних речовин прямо в кровотік і в результаті живить клітини. Ми рекомендуємо внутрішньовенне харчування, що підтримує імунну систему, для профілактики і особливо відновлення. Ще одне важливе міркування полягає в тому, що певні поживні речовини можуть бути корисні для уповільнення реплікації (подвоєння) вірусів. Вони можуть включати L-лізин, мелатонін і цинк.

Стрес

Багато чого з того, що ми обговорюємо в цій статті, є фізичним стресом або факторами навколишнього середовища, необхідно також враховувати психічний і емоційний стан людини. Використання навичок подолання психічного і емоційного стресу критично важливі для гарного функціонування імунної системи. Рекомендуємо вам наступні методи:

 • молитву,
 • медитацію,
 • зосередженість,
 • розвиток почуття подяки,
 • різні дихальні практики,
 • спілкування з близькими і друзями.
 • Постійна підтримка життєво важлива для зміцнення психічного здоров'я та зменшення занепокоєння або депресії.

Зниження впливу токсинів з навколишнього середовища

Сьогодні всі ми стикаємося з впливом токсинів з навколишнього середовища. Деякі основні джерела токсинів — це повітря, вода, харчові продукти, засоби для чищення, засоби особистої гігієни та інші.

Неможливо переоцінити важливість зниження токсичного навантаження шляхом ретельного вивчення токсинів, впливу яких ви піддаєтеся. На жаль, для дезінфекції використовуються дуже токсичні сполуки. Це сприяє ослабленню імунної системи і порушенню мікробіома, а не викорінення хвороби. Ми закликаємо наших пацієнтів і читачів використовувати безпечні, нетоксичні засоби для очищення та санітарії.

Кетогенна дієта і голодування

Нормальний обмін речовин перешкоджає розмноженню вірусу, а порушений сприяє. Найбільш схильні до вірусних інфекцій ті, хто постійно спалює цукор. Це важлива причина того, що люди з певними супутніми захворюваннями мають більш серйозні наслідки. Було показано, що перемикання метаболізму зі стану спалювання цукру на стан спалювання жиру уповільнює реплікацію вірусів. Кожен раз, коли рівень цукру в крові підвищується, організм використовує цукор в якості основного джерела енергії.

У вірусів немає власного джерела енергії, вони повинні покладатися на енергію господаря і його метаболічні функції. Коли господар знаходиться в стані спалювання цукру, віруси різних типів можуть розмножуватися дуже швидко через велику кількість цукру — джерела палива. Коронавірус по суті покривається цукром для розмноження, а також для маскування від імунної системи.Це дозволяє вірусу швидко розмножуватися і сильніше впливати на господаря, який знаходиться в стані спалювання цукру, має супутні захворювання і метаболічну дисфункцію.

Щоб боротися з цим, ми рекомендуємо знизити споживання цукру і вуглеводів і вживати здорові жири і білки. Крім того, збільшення періоду голодування на ніч до 12-14 годин і більше також допоможуть перевести організм від спалювання цукру до спалювання жиру, щоб вірус не міг швидко розмножуватися.

Інші аспекти, на які слід звернути увагу, — це метаболічна дисфункція або зміна рівня цукру в крові, гормональний дисбаланс, харчова алергія і підвищена чутливість, аутоімунні захворювання, вплив токсинів навколишнього середовища, дисбактеріоз кишечника та інші латентні або хронічні інфекції. Виявлення та викорінення цих факторів може мати величезний вплив на імунну систему і загальний стан здоров'я.

Тіло необхідно розглядати як взаємозалежне ціле, щоб забезпечити довгострокове здоров'я і добре самопочуття.

Источники:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32644129/

https://www.cdc.gov/me-cfs/index.html

https://www.aafp.org/afp/2012/1015/p741.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7263077/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6167797/

Джерело: The Epoch Times