Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Серцеві захворювання після вакцинації серед підлітків в Німеччині

Неділя, 29 серпня 2021 року

Про випадки міокардиту після вакцинації проти коронавірусу у дітей і підлітків уже повідомлялося з інших країн. У Німеччині також були зареєстровані такі випадки.

Інститут Паула Ерліха (PEI), що відповідає за безпеку вакцин в Німеччині, до кінця липня зареєстрував 24 випадки запалення серцевого м'яза (міокардиту) після вакцинації Biontech проти коронавірусу у дітей і підлітків у віці від 12 до 17 років.

Ці випадки спостерігалися частіше після другої вакцинації, згідно зі звітом інституту про безпеку, який був опублікований в п'ятницю в Лангені (Гессен). Захворіли 22 підлітки чоловічої статі й 2 підлітки жіночої. Повідомлень про смерть не надходило.

Дані показали, що було зареєстровано більше випадків, ніж можна було очікувати згідно зі статистикою. Проте, PEI продовжує оцінювати співвідношення ризику і користі мРНК-вакцин, таких як вакцина компанії Biontech/Pfizer, як позитивне. Всього за цей період дітям і підліткам у віці від 12 до 17 років було введено понад 1,3 мільйона доз вакцини.

Вакцина компанії Biontech/Pfizer також схвалена для вакцинації підлітків у віці від 12 до 15 років з 31 березня 2021 року. Згідно зі звітом, 24 випадки міокардиту були найбільш поширеною серйозною побічною реакцією, про яку повідомлялося. У семи підлітків жіночої статі спостерігалися анафілактичні реакції, також було зареєстровано шість випадків судом.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...