Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Гірничодобувна фірма за підтримки Білла Гейтса і Джеффа Безоса шукатиме метали для електромобілів в Гренландії

Субота, 28 серпня 2021 року

Білл Гейтс виступає під час All In WA: A Concert For COVID-19 Relief в Вашингтоні 24 червня 2020 року. (Getty Images / Getty Images for All In WA)

Підтримувана мільярдерами Джеффом Безосом (Jeff Bezos), Біллом Гейтсом (Bill Gates) і Майклом Блумбергом (Michael Bloomberg) фірма буде проводити пошук корисних копалин в Гренландії з метою виявлення матеріалів, які можуть бути використані в електромобілях, після того, як геологорозвідувальна компанія KoBold підписала угоду з провідною гірничодобувною компанією, йдеться в пресрелізі.

Компанія KoBold, яка використовує штучний інтелект і машинне навчання для пошуку сировини, здійснить фінансування в сумі 15 мільйонів доларів США проєкту Disko-Nuussuaq з проведення геологорозвідувальних робіт на західному узбережжі Гренландії в обмін на 51-відсоткову частку в проєкті, йдеться в заяві гірничодобувної компанії BlueJay.

Основними спонсорами KoBold є заснована Гейтсом компанія Breakthrough Energy Ventures, в число інвесторів якої в свою чергу входять Безос, Блумберг і мільярдер Рей Даліо (Ray Dalio). Норвезька державна транснаціональна енергетична компанія Equinor і венчурна фірма Andreessen Horowitz з Кремнієвої долини також є інвесторами.

У пресрелізі компанії BlueJay йдеться про те, що, як показали дослідження, територія у західній Гренландії має схожість з геологією Норильського регіону Росії, який є великим виробником нікелю і паладію, широко використовуваних в електронних компонентах.

«Ця угода є перетворюючою для BlueJay» — сказав генеральний директор BlueJay Бо Стінсгаард (Bo Steensgaard). «Ми раді мати партнера, що знаходиться на вершині технічних інновацій в галузі нових методів розвідки, якого підтримують одні з найуспішніших інвесторів у світі».

Засновник Amazon Джефф Безос на вечірці Amazon Prime Video's Golden Globe Awards After Party в готелі The Beverly Hilton в Беверлі-Хіллз, Каліфорнія, 6 січня 2019 року. (Emma McIntyre / Getty Images)

 

 

Блумберг, Гейтс і Безос не включили свої заяви в пресреліз.

Курт Хаус (Kurt House), генеральний директор компанії KoBold, заявив, що в регіоні Гренландії відбувся «рідкісний в історії Землі збіг подій, які могли привести до утворення родовища металів світового класу для акумуляторів».

Disko-Nuussuaq займає площу понад 1 000 квадратних миль, на якій, за даними BlueJay, очікується високий вміст нікелю, кобальту, платини та міді.

Це повідомлення було дано у зв'язку із заявами вищих посадових осіб Демократичної партії США в останні місяці про підштовхування ними автовиробників до виробництва більшої кількості електромобілів.

Нещодавно, президент Джо Байден заявив під час заходу у Білому домі про своє бажання зробити так, щоб половина всіх нових автомобілів, які продаються у США, були електричними. Однак підписаний Байденом виконавчий указ про мету в показник 50% не є юридично обов'язковим.

«Найголовніше, що тут відбувається, — це усвідомлення, як з боку працівників, так і з боку бізнесу, що це майбутнє. Ми не можемо сидіти склавши руки» — сказав Байден журналістам 5 серпня.

Байден також закликав виділити 174 мільярдів доларів з державного бюджету для розвитку електромобілів, включаючи 100 мільярдів доларів на стимулювання споживачів. Законопроєкт про інфраструктуру, прийнятий Сенатом у вівторок, передбачає виділення понад 7 мільярдів доларів на станції зарядки електромобілів.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...