Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

На головному заводі VW знову часткове безробіття через брак напівпровідників

П'ятниця, 27 серпня 2021 року

Постійне обмежені постачання напівпровідників позначається на виробництві Volkswagen. (Julian Stratenschulte/dpa/dpa)

В автомобільній промисловості не вистачає невеликих, але дуже важливих електронних компонентів. Наслідки серйозні: кілька виробників змушені знову скоротити виробництво.

Через брак напівпровідникових деталей виробництво на головному заводі Volkswagen у Вольфсбурзі після літніх канікул буде обмежено.

За словами представника компанії, з 23 серпня виробництво буде тільки в одну зміну на всіх виробничих лініях. Передбачається тільки неповний робочий день. Прессекретар не зміг сказати, скільки співробітників це торкнеться.

Причиною зупинки роботи є ситуація з обмеженою пропозицією напівпровідників. В результаті пандемії компанії вже довелося кілька разів коригувати свою виробничу програму. Напівпровідникові компоненти використовуються в численних електронних системах. Попит з боку автомобільної промисловості зростав протягом багатьох років, але потім, обвалився через Коронавірусну кризу. Виробники мікросхем знайшли нових клієнтів, наприклад, у сфері інформаційних технологій, побутової електроніки або медичної техніки.

Перебої з постачанням також і в Audi

Інші автовиробники також відчувають брак мікрочипів.За даними компанії, близько 10 000 співробітників Audi в Інгольштадті і Неккарсульмі змушені продовжити свої літні відпустки і працювати за скороченим графіком. Кілька тисяч запланованих автомобілів не можуть бути зібрані.

На головному заводі в Інгольштадті всі складальні лінії зупинені до 30 серпня: перша лінія буде простоювати через роботи з переобладнання для початку виробництва повністю електричного автомобіля Q6 etron, інші дві лінії не працюватимуть через брак мікросхем. В результаті 6 000 співробітників знаходяться на скороченому робочому графіку. У Неккарсульмі велика частина виробництва, де працює близько 4000 осіб, буде зупинена на декілька днів.

У BMW все добре

За словами фінансового директора Ніколаса Петера, в цьому році компанія BMW може продати на 70 000 — 90 000 автомобілів більше. "В цей час всі заводи по всьому світу добре забезпечені", — заявив в четвер представник BMW. У Лейпцигу виробництво працює у звичайному режимі, в Мюнхені і Дінгольфінгі воно відновиться, як і планувалося, після літніх канікул в понеділок, а в Оксфорді — на наступному тижні.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...