Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Перебій в постачанні напівпровідників: Ford знову скорочує виробництво

Субота, 21 серпня 2021 року

Працівник компанії Ford на виробництві в Кельні (Oliver Berg/dpa/dpa)

Протягом кількох місяців виробництво на заводі Ford у Кельні простоювало. Нарешті, в понеділок все відновилося — з несподіваним кінцем.

Через проблеми з постачанням напівпровідників виробник автомобілів Ford в Кельні змушений знову зупинити своє виробництво. Представник Ford повідомив, що на підприємстві з виробництва напівпровідників у Малайзії відбулися збої, пов'язані з коронавірусом, що призвело до проблем з постачанням дверних модулів. Раніше про це повідомляла газета Bild.

З початку травня до середини липня виробництво Fiesta в Кельні вже зупинялося через проблеми з напівпровідниками — це торкнулося і технології виробництва інших компонентів. Тільки в понеділок робітники повернулися в виробничі цехи після місячної відпустки, щоб відновити збирання малолітражних автомобілів Fiesta.

Але відновлення виробництва стало лише потішним епізодом, через те, що в знак вітання співробітники знайшли лист з повідомленням про перебої з постачанням. У ньому керівництво також оголосило, що у зв'язку з нестачею дверних модулів, працівники переходять на неповний робочий день протягом наступних двох тижнів (з 17 серпня). Це може, можливо, зайняти ще більше часу і пов'язане з тим, що постачання матеріалу "все ще невизначено".

Проблеми з постачанням напівпровідників зачіпають всю автомобільну промисловість, інші виробники також були змушені зупинити виробництво через брак компонентів. У Кельні працює близько 15 000 співробітників Ford, 5000 з них зайняті на виробництві Fiesta. Решта працюють у сфері розробки, адміністрації та інших галузях — Кельн служить американській автомобільній компанії в якості штаб-квартири в Німеччині і Європі.

Другий завод Ford в Німеччині знаходиться в місті Саарлуїсі в Саарланді. Заводська відпустка там закінчиться на початку наступного тижня. Виробництво моделі Focus там не порушено поточними перебоями з постачанням, — сказав представник компанії. Виробництво там буде відновлено відповідно до плану.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...