Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Екологічні батарейки на основі алое створили в Індії (ВІДЕО)

Понеділок, 23 серпня 2021 року

Можливо, скоро звичайні батарейки, всередині яких знаходиться небезпечний токсичний коктейль, відійдуть у минуле. У Індії в рамках стартапу Aloe E-Cell було створено інноваційні батарейки, одним з інгредієнтів яких стало алое вера.

Фото: Aloe ECell

Це перші в світі абсолютно безпечні для природи і екологічно чисті батарейки. Принцип їхньої роботи заснований на перетворенні хімічної енергії рослини на електричну.

При розробці було вирішено замінити небезпечні хімічні речовини, що містяться в звичайних батарейках, на рослинний електроліт. Під час виробництва вдалося відмовитися від використання ртуті та інших небезпечних для здоров'я металів.

Результатом співпраці команди винахідників стали батарейки, які не забруднюють ґрунт і є безпечними як для людини, так для рослин і тварин.

Фото: timesknot.com

Окрім того, творці стверджують, що їхнє виробництво обходиться на 10% дешевше, ніж виробництво звичайних батарейок, а ресурс на цілих 50% перевершує ресурс тих батарейок, до яких ми звикли. Утилізувати їх легко, вони не займаються і не можуть стати причиною пожежі. Тобто використовувати такі джерела живлення набагато доцільніше, ніж звичайні.

Не можна не радіти тому, що алое вера, яке широко використовується для виробництва лікарських препаратів та іншої продукції, знайшло своє застосування і у виробництві джерел живлення.

Розробники вказують на те, що звичайні батарейки становлять величезну небезпеку для здоров'я людей і сильно забруднюють ґрунт, якщо їх не утилізувати правильно, а просто викидати. Тим часом перехід на використання «зелених» батарейок, виготовлених на основі алое вера та інших безпечних інгредієнтів, допоможе зробити нашу планету чистішою і безпечнішою для життя її мешканців.

Концепція створення інновації належить індійцям. Відповідно, виробництво нових батарейок може стати гарною підмогою для розвитку індійської економіки. Ідея їхнього серійного виготовлення сьогодні набирає все більше прихильників.

Читайте далі:

Першу в світі портативну колонку з відновленим старим акумулятором створили у Британії

Comments   

загрузка...