Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створене ліжко, яке сприяє зціленню через вібрацію і звук (ВІДЕО)

Понеділок, 12 липня 2021 року

Командою компанії Opus було створено SoundBed — ліжко, яке допомагає покращити фізичне і психічне здоров'я користувача. Воно створює вібрації і звуки, які благотворно впливають на людський організм.

Як пояснюють розробники, відпочиваючи на такому ліжку, людина зможе швидше позбутися від стресу і відчути покращення самопочуття. Це відбувається завдяки тому, що в її організмі починає вироблятися більше гормонів, пов'язаних із щастям.

Фото: Yves Behar/Opus

Низькочастотні вібрації, вироблені ліжком, допомагають людині розслабитися і заспокоїтися. А за допомогою спеціального додатку можна пройти сеанс медитації, завдяки якій поліпшується настрій людини і знімається стрес.

Також завдяки додатку власник унікального ліжка зможе підписуватися на різні терапевтичні заходи, які проводяться дистанційно або наживо. Вони можуть бути присвячені побудові стосунків, підвищенню продуктивності та іншим актуальним питанням.

Фото: Yves Behar/Opus

Вбудована у пристрій система може направляти певні частоти для їхнього узгодження з різними частинами людського тіла, а також із хвилями, які створюються мозком. Звук охоплює весь діапазон чутних частот, а вібрація відбувається на глибших частотах.

Сьогодні компанія-виробник тісно співпрацює із фахівцями з вібраційної акустики, звукооператорами та іншими професіоналами, які працюють у сфері музичного терапевтичного потенціалу. Далі вона планує створювати для віброакустичного ліжка новий контент.

Ліжко може складатися, перетворюючись на дещо схоже на невеликий шестикутний пуф. Завдяки цьому вдень ​​воно не буде займати багато місця в кімнаті. "Пуф" забарвлений у нейтральні тони, тому добре впишеться в будь-який інтер'єр.

Ринок товарів для здоров'я стрімко розвивається, особливо під час пандемії коронавірусу. Все більше людей шукають нові можливості для зміцнення свого фізичного і психічного здоров'я і, ймовірно, у недалекому майбутньому з'являться ще більш цікаві і незвичайні винаходи в цій сфері.

Читайте далі:

Ліки від стресу: створено кабіни сенсорної реальності Sensory Reality Pod

Як показують численні дослідження, медитація позитивно впливає на психічне здоров'я

Comments   

загрузка...