Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Аналогічний «Lego» екологічний конструктор з дерева створили в Японії (ФОТО)

П'ятниця, 6 серпня 2021 року

Фото: Mokulock

Такі іграшки, як конструктори Lego, залишаються популярними в усьому світі протягом десятиліть. Останнім часом з'являються нові розробки подібних ігор, в основі яких — екологічність і використання натуральних матеріалів.

Одним із таких аналогів є конструктор від японської фірми Mokulock. Деталі в ньому дуже схожі за формою на цеглинки лего, але зроблені вони не з пластику, а з деревини, отриманої з екологічно чистих джерел.

Фото: Mokulock

Концепція створення цього конструктора полягала в тому, щоб виховувати як гру, так і любов до природи. Розробники пояснюють, що натуральне дерево несе заспокійливий вплив, якого немає в яскравих пластикових іграшках. Результат від взаємодії з ним схожий на результат від прогулянки в лісі, — знижується кров'яний тиск, зменшується частота пульсу, зникають негативні емоції і приходить умиротворення.

Окрім того, гра з кубиками з натуральних матеріалів може «розширити межі уяви, даної кожному, і здатності створювати щось із нічого».

Цеглинки Mokulock зроблені з тонких дерев, які було зібрано під час прорідження лісу. Такі дерева зазвичай не використовуються в архітектурних цілях або для виробництва меблів, тому найчастіше їх подрібнюють, перетворюють в тирсу або ж просто залишають гнити.

Виробники конструктора беруть цю деревину і формують із неї деталі, які потім шліфують, щоб зробити гладку поверхню без сколів. При цьому не використовуються ніякі фарби, масла для обробки або клей.

Кожна цеглинка наділена неповторними відтінками і текстурою, які залежать від типу використаної деревини. Сьогодні фірма використовує дерево сакури, японського в'яза, японської магнолії, берези, граба і клена.

Творці екологічного конструктора вважають, що приємний відтінок і текстура дерева не тільки допомагають уяві дітей розкритися, але й мають заспокійливий ефект. Окрім того, на їхню думку, іграшкові вироби з деревини будуть стильно виглядати в інтер'єрі.

Фото: Mokulock

Читайте далі:

Мама двох дітей за два роки створила екологічні дитячі ясла без пластику

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Винахідлива бабуся робить пандуси з конструктора Lego

Comments   

загрузка...