Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Створено будиночок, який можна брати на велосипедну прогулянку (ВІДЕО)

Четвер, 8 липня 2021 року

Фото: WidePathCamper.com

Датська компанія створила кемпер — крихітний складаний будиночок на колесах, який можна приєднати до велосипеда і використовувати в подорожах замість намету.

Як говорить засновник компанії Wide Path Camper Мадс Йохансен (Mads Johansen), його ідеєю було сконструювати мобільний міні-будинок, який допоміг би туристу переходити від зупинки до відпочинку за три хвилини. Таким чином, можна подорожувати на велосипеді і мати при цьому можливість у будь-який момент розташуватися для кемпінгу, не розкладаючи намет.

Фото: WidePathCamper.com

Фото: WidePathCamper.com

Розробники прагнули зробити кемпер дуже компактним, і в той же час максимально функціональним. Їм вдалося вмістити в невеликому просторі і вітальню зі столом на чотирьох персон, і спальню з двоспальним ліжком.

Звичайно, це стало можливим завдяки трансформації предметів інтер'єру: коли стіл не використовується, він прибирається, і виникає досить просторе спальне місце. А відсік під ліжком можна використовувати для зберігання речей.

Фото: WidePathCamper.com

Фото: WidePathCamper.com

У складеному вигляді причіп має довжину 1,5 метра і важить близько 50 кілограм. За кілька хвилин його можна перетворити на будиночок 2,8 метра в довжину. Однак висота кемпера всього лише 1,45 метра, тому стати на повний зріст в ньому неможливо.

Дизайнери використовували округлі форми, щоб зробити приміщення більш затишним і сучасним. У мобільному будиночку є можливість застосовувати додаткові функції: наприклад, розмістити на його даху сонячну панель.

Фото: WidePathCamper.com

Міні-будинок не рекомендується перевозити по великих трасах з міркувань безпеки, оскільки він досить легкий і володіє деякою парусністю. Але він може бути корисним в туристичних походах для велосипедистів, які хочуть з комфортом усамітнитися, не витрачаючи багато часу на установку табору.

Bicycle camper виробляється у двох кольорах, білому та червоному. Окрім цієї моделі кемпера для перевезення на велосипеді, компанія також пропонує декілька інших різновидів. Одна з них — Homie Camper двох розмірів, стандартного і великого, який можна тягнути за автомобілем на причепі. Інша модель, APE Camper, призначена для невеликого вантажного авто з кузовом.

Читайте далі:

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах

Comments   

загрузка...