Четвер, Гру 9, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Першу в світі портативну колонку з відновленим старим акумулятором створили у Британії (ВІДЕО)

Середа, 12 травня 2021 року

Компанія Gomi, яка створює гаджети з пластикових відходів, тепер збирається використовувати для цього і старі батареї від електробайків.

Фірма знаходиться в Брайтоні, Англія, і займається виробництвом колонок і зарядних пристроїв, застосовуючи принцип циркулярної економіки, із прагненням створювати екологічно і естетично привабливі гаджети з якісними технологіями.

У 2018 року дизайнери Gomi створили першу портативну колонку з корпусом із пластику, який не підлягає переробці (пакетів і плівок, які не приймають на спеціальних підприємствах з обробки вторинної сировини).

Внутрішнє наповнення корпусу також зроблено з використаних матеріалів: наприклад, у акустичній ізоляції застосовано стару джинсову тканину.

Окрім колонок компанія випускає бездротові магнітні зарядні пристрої та портативні зарядки, які мають аналогічний вигляд — із характерними «мармуровими» розводами, утвореними при поєднанні та плавленні пластикових пакетів різних відтінків.

У 2021 році розробники представили на онлайн-платформі Kickstarter портативну колонку з акумуляторною батареєю, взятою з зіпсованих елетроскутерів і елетробайків. Мета проекту — зробити ще один крок у напрямку екологічного розвитку і повторного використання матеріалів.

Творці видаляють старі батарейні елементи з електричних скутерів та велосипедів, очищають їх і перевіряють зарядну ємність. Вони говорять, що це будуть перші у світі колонки, які працюють на відновлених акумуляторах.

Для виробництва нового продукту фірма співпрацює із транспортною компанією Lime. На сьогодні компанія має у своєму розпорядженні 50 000 акумуляторних елементів зі складів у Лондоні, що дозволяє виготовити близько 12 500 портативних динаміків.

Випуск портативних колонок потужністю 25 Вт із вбудованими старими батареями заплановано на осінь 2021 року. Їхній корпус буде виконано в чотирьох варіантах колірної гами і зроблено, як і попередні серії гаджетів Gomi, із пластикових пакетів, які не підлягають повторній переробці.

Читайте далі:

Проблема велосипедів у Китаї: у кожного байка є «темна сторона»

У Південній Кореї створили табурет з використаних масок

Популярний тренд останніх років — «Ремонтні кафе», куди люди приносять зламані речі

Comments   

загрузка...