П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Тривимірні малюнки талановитого єгипетського художника виглядають настільки реалістичними, що мимоволі змушують придивитися (ФОТО)

Субота, 13 листопада 2021 року

Всі фото люб'язно надано Мостафа Рагхебом

У той час, як сучасні технології дозволяють в трьох вимірах вимальовувати правдоподібні реалії, художнику з ручкою та папером у руках зробити це непросто. Проте, один молодий чоловік із Єгипту саме це й робить.

Мустафа Мохамед Самір Рагхеб народився та виріс в Олександрії. З дитинства любив малювати. Зараз він працює дизайнером-оформлювачем інтер'єрів, а неймовірні 3D-картини, що він малює у вільний час, привернули увагу шанувальників по всьому світу.

«Я завжди малюю на чому попадеться, де б не був, ― сказав 36-річний Рагхеб The Epoch Times. ― І, я завжди тримаю ручку в руці, тому що, коли у мене в голові народжується ідея, моя рука відразу ж починає малювати».

Будучи закоханим у реалізм, Рагхеб пристрасно захопився тривимірним малюванням.

«Яке це приємне відчуття, коли реалістично намальована картина немов дихає перед тобою», ― сказав він.

Рагхеб ділиться своїми роботами у Facebook та Instagram. У його постах викладено 80 картин, серед яких можна знайти пляшку з водою, скляну кулю, чайник, сонцезахисні окуляри. Об'ємні зображення зібрали сотні лайків і схвальних коментарів від глядачів, які не могли повірити своїм очам.

Щодо підручних засобів, які Рагхеб вибирає для малювання, він малює все, що викликає у нього художній захват з точки зору розмірів, світла, тіні або відображень. Особливо художник любить Місяць, а на один малюнок природного супутника Землі у нього пішло 33 дня.

У міру захоплення 3D-технікою малювання, Рагхеб розробив інші способи вдосконалення своїх робіт.

«Я придумав багато прийомів, ― пояснив він The Epoch Times, ― у тому числі, складав папір з одного боку і малював на кожній частині окремо. Якщо скласти аркуш паперу певним чином і під певним кутом, то ми побачимо справжню голограму ».

Він також не дотримується одного виду фарби. Іноді для посилення кольору він використовує акрилову фарбу, в інших випадках ― акварель або гуаш.

Крім того, Рагхеб експериментує, застосовуючи різні ручки, олівці і пастель. На його думку, різноманітні способи та засоби відрізняють його роботи від інших і допомагають людям розпізнати його «почерк» з першого погляду.

Деякі картини Рагеба умовні та експресивні. Одна з таких картин, де зображено конячий хвіст, який ніби звисає через раму.

«У сюжеті цієї картини переплетені гордість, гідність та щирість. У ній кінь перескочив з цього простору в те, після того, як зазнав якоїсь несправедливості. Незважаючи на гордість, він залишив свій хвіст за рамою і все ще озирається назад. Кінь не покинув друзів-кривдників, але в той же час вірний собі», ― пояснює художник.

Художник зізнався, що спочатку його дратувало, коли деякі користувачі мережі стверджували, що його роботи дуже реальні та їх неможливо намалювати від руки. Але пізніше зрозумів, що ця недовіра ― є ознакою його успіху, як 3D-художника.

Рагхеб відомий в Єгипті завдяки своєму унікальному таланту. Про нього писали в національній пресі та брали інтерв'ю для телебачення. Він щасливий, що сучасні технології дозволяють йому та іншим ділитися мистецтвом зі світом одним натисканням кнопки.

У майбутньому, Рагхеб сподівається провести міжнародні виставки.

«Більшість моїх шанувальників ― люди з усього світу», ― сказав він, додавши: «Я хочу подякувати всім, хто любить мистецтво і підтримує його в цілому, адже малювання ― це справжнісінький засіб вираження».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...