ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Губернатор Нью-Йорка попросила християнські громади служити їй апостолами в питанні вакцинації

Велика Епоха

Те, що коронавірус не може зробити, здійснить політика. Через обмежувальну політику вакцинації штат Нью-Йорк потерпає від браку медичного персоналу. Десятки тисяч медичних працівників пропустили встановлений в понеділок термін обов'язкової вакцинації. Їм загрожує звільнення. Тим часом губернатор-демократ вже працює над введенням надзвичайного стану і навіть попросила, щоб християнські громади служили їй апостолами в питанні вакцинації.

Зовсім недавно Кеті Хочул, губернатор-демократ американського штату Нью-Йорк, наклала вимоги на обов'язкове носіння масок для маленьких дітей штату. Всі діти з двох років повинні носити маски в дитячих садах, грати в масках, і їх маленькі друзі також повинні бути в масках.

«New York Post» визнала цю обмежувальну політику настільки такою, що збиває з пантелику, що редакційна група написала про це статтю і засудила цей захід, зроблений в ім'я боротьби з коронавірусом, як «політичне насильство над дітьми». При цьому губернатор Хочул навіть пішла проти рекомендованого ВООЗ підходу — не змушувати дітей молодше 6 років носити маску.

Тепер губернатор наривається на іншу частину суспільства через її агресивну політику щодо коронавірусу. У понеділок минув термін обов'язкової вакцинації для десятка тисяч медичних працівників, які пропустили цей термін, не зробивши щеплення. Тепер їм загрожує втрата роботи, а штату — надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров'я.

Згідно з офіційними даними, 84 відсотки з 450 000 працівників лікарень в штаті Нью-Йорк повністю вакциновані, що передбачає, що 16 відсотків, або 72 000, які не вакциновані або вакциновані лише частково. Звільнені не мають права на отримання допомоги по безробіттю, якщо вони не можуть надати медичної довідки про звільнення від вакцинації. Також губернатор розглядає можливість найму Національної гвардії і медичних працівників з інших штатів для заповнення нестачі персоналу в лікарнях, повідомляє агентство Reuters з офісу губернатора.

Уряд в бойовому режимі

Але замість того, щоб поставити під сумнів її політику, уряд за два дні до крайнього терміну оголосив: «Губернатор непохитна в тому, що медичні працівники будуть вакциновані для захисту здоров'я населення».

Керівний демократ заходить так далеко, що підготувала оголошення надзвичайного стану в боротьбі з не охочими вакцинуватися медпрацівниками: «Ми все ще в боротьбі з COVID, щоб захистити наших близьких, і ми повинні боротися за допомогою всіх доступних нам інструментів».

З боку уряду, проте, повідомляється, що він «готується підписати постанову», яка при необхідності оголосить надзвичайний стан. Це покликано збільшити пропозицію робочої сили і залучити кваліфікований зовнішній персонал в лікарні і медичні установи штату Нью-Йорк.

Згідно з повідомленнями, губернатор хоче замінити очікувану нестачу лікарів ліцензованими «кваліфікованими медичними фахівцями» з інших штатів або країн, «випускниками, пенсіонерами та колишніми фахівцями з галузі охорони здоров'я». У своїй заяві вона рекламує, що вони повинні приїхати в Нью-Йорк.

«Інші варіанти включають відряджання підготовлених в медицині національних гвардійців, вимога Disaster Medical Assistance Teams (DMAT — бригада медичної допомоги при стихійних лихах) федерального уряду і співпраця з федеральним урядом для прискорення подачі заяв на візу для медичних працівників», — йдеться далі на сторінці уряду.

"Мені потрібно, щоб ви були моїми апостолами"

Як повідомляє Reuters, деякі з тих, хто виступає проти вакцинації від коронавірусу, роблять це з релігійних причин. Щоб змінити їх думку, Хочул пішла на недільну службу в одну велику церкву Нью-Йорка. У Християнському культурному центрі в Брукліні Хочул сказала парафіянам, згідно з офіційною стенограмою:

Мені потрібно, щоб ви стали моїми Апостолами. Мені потрібно, щоб ви пішли і поговорили про це і сказали, що ми в боргу один перед одним. (...) Ісус учив нас любити один одного, і як ви можете проявляти цю любов, якщо ви не дбаєте один про одного настільки, щоб сказати: "Будь ласка, зробіть щеплення, тому що я люблю вас і хочу, щоб ви жили", — сказала губернатор Кеті Хочул, демократ від штату Нью-Йорк.

Судді блокують розпорядження Хочул

Тим часом в столиці штату Нью-Йорк, міста Олбані, федеральний суддя тимчасово виніс постанову зробити виключення медичним працівникам, які відмовляються робити щеплення за релігійними мотивами. Апеляційний суд США вже тимчасово заблокував обов'язкову вакцинацію вчителів і персоналу в школах Нью-Йорка за кілька днів до її вступу в силу. Слухання справи відбувалося у середу.

З мандатом на вакцинацію в Нью-Йорку Кеті Хочул взяла на себе важкий спадок, залишений їй її попередником на цій посаді. Губернатор-демократ Нью-Йорка Ендрю Куомо, чиїм заступником була Хочул, який офіційно подав у відставку 23 серпня.

Генеральна прокуратура Нью-Йорка раніше вже стикалася з Куомо в зв'язку зі звинуваченнями в сексуальних домаганнях численних жінок. Про це, в тому числі повідомили в FAZ. У березні Куомо легалізував наркотик канабіс в Нью-Йорку.

Джерело: The Epoch Times