Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Стартап переробляє пластикові відходи на покрівлю та інші будівельні матеріали (ФОТО)

Субота, 6 листопада 2021 року

Фото: Rincron Panels/facebook.com

Новий будівельний матеріал з'явився на ринку — це різної товщини листи, сировиною для виробництва яких є пластикове сміття.

У індійській компанії Rincron Panels почали переробляти пластикові відходи і створювати з них матеріали, які зручно використовувати при будівництві. Такі пластикові листи є чудовою альтернативою фанері, профільованому металевому листу та іншим звичним будівельним матеріалам. Їм не страшна корозія, вони є стійкими до вогню і вологи. До того ж виробництво інноваційного матеріалу дозволяє з користю застосувати пластикові відходи, які розкладаються дуже повільно і завдають величезної шкоди довкіллю, накопичуючись на звалищах.

Фото: Rincron Panels/facebook.com

Робота індійської компанії здається особливо цінною, якщо враховувати те, як йдуть справи з переробкою пластикових відходів в Індії. Близько 40% пластикових відходів у країні не збирається для того, щоб використовувати їх для вторинної переробки. Це означає, що пластик продовжує накопичуватися на звалищах, вироби з пластику потрапляють у річки і водойми, забруднюючи їх. Компанія Rincron Panels наводить приклад того, як ці відходи можна використовувати раціонально, зменшуючи їхній шкідливий вплив на природу і приносячи користь людству.

Завдяки виробництву пластикових панелей можна знизити інтенсивність використання будівельних матеріалів на основі деревини. А це, у свою чергу, повинно допомогти вберегти незаймані ліси від вирубування. При цьому пластикові листи, які пропонує компанія, є універсальним будівельним матеріалом. Його можна використовувати у якості покрівлі чи підлогового покриття, а також робити з нього перегородки і опалубку.

Фото: Rincron Panels/facebook.com

Індійська компанія почала свою роботу ще в 2014 році і сьогодні в її цехах переробляється близько 500 тонн пластикових відходів щодня. Керівництво компанії планує розширити виробництво, відкрити нові виробничі центри в Індії і налагодити поставки продукції в інші країни.

Читайте далі:

В Африці планують покрити нестачу будівельних матеріалів пластиковими відходами

Comments   

загрузка...