Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У найбільшому забруднювачі океану — Філіппінах — перетворюють пластикові відходи на будівельні дошки (ВІДЕО)

Вівторок, 2 листопада 2021 року

Робочий завантажує подрібнений пластик у машину для формування водонепроникних дощок на фабриці The Plastic Flamingo або The Plaf у Мунтінлупі, Філіппіни, 18 жовтня 2021 року. (Eloisa Lopez/Reuters)

Група переробників на Філіппінах намагається полегшити кризу пластикових відходів у країні, перетворюючи пляшки, одноразові пакетики й упакування від закусок, які засмічують річки та псують пляжі, на будівельні матеріали.

Пластикові фламінго, або "The Plaf", як їх ще називають, збирають відходи, подрібнюють їх, а потім перетворюють на стовпи та дошки, звані "екопиломатеріалами", які можна використовувати для огорож, настилів або навіть для будівництва притулків для постраждалих від стихійних лих.

"[Це] на 100 відсотків перероблений матеріал, на 100 відсотків виготовлений з пластикових відходів, ми також додаємо деякі добавки та барвники, і він не схильний до гниття, не вимагає обслуговування і не розколюється", — каже Еріка Рейєс, головний операційний директор компанії The Plaf.

Зібравши на сьогодні понад 100 тонн пластикових відходів, підприємство робить свій внесок у розв'язанні місцевої проблеми, яка має Світові наслідки.

Приблизно 80 відсотків пластику у світовому океані надходить з азійських річок, і тільки на Філіппіни припадає третина цього обсягу, згідно зі звітом "Наш світ у даних", підготовленим у 2021 Оксфордським університетом.

Філіппіни не мають чіткої стратегії з вирішення проблеми пластику, а департамент охорони навколишнього середовища заявив, що підтримує контакти з виробниками для визначення способів утилізації відходів. Програми ООН з навколишнього середовища повідомляють, щорічно виробляється близько 300 мільйонів тонн пластикових відходів, і ця проблема посилилася через пандемію, яка викликала ажіотажний попит на пластикові захисні маски, рукавички, контейнери для їжі на винос та бульбашкову плівку у зв'язку з різким зростанням покупок через Інтернет.

Водонепроникні дошки із пластику складають у штабелі на фабриці The Plastic Flamingo або The Plaf у Мунтінлупі, Філіппіни, 18 жовтня 2021 року. (Eloisa Lopez/Reuters)

"Люди не знають, як утилізувати цей пластик", — говорить Елісон Тан, співробітник відділу маркетингу The Plaf.

"Ми пропонуємо таку можливість, замість того, щоб викидати їх на звалища або в океани... ви віддаєте їх у центри перероблення, такі як ми, і ми переробляємо їх на якісніші продукти".

Крім вирішення проблеми відходів, група заявляє, що веде переговори з іншими неурядовими організаціями про допомогу у відновленні зруйнованих тайфунами будинків з використанням своїх екологічно чистих будівельних матеріалів.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...