Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Аліна Ягупова - неперевершена гра в Євролізі

Четвер, 28 жовтня 2021 року
Epoch Times | Meta.ua

На сьогоднішній день баскетбол стає не менш популярним видом спорту. Прихильники стежать за матчами, вболіваючи за улюблених спортсменів. В свою чергу баскетболісти прикладають максимум зусиль для досягнення перемоги. Більш детально про феєричний матч, в якому варто відмітити неперевершену гру української спортсменки Аліни Ягупової розповімо в статті

Перемога за перемогою

Про відчайдушну гру баскетболістки з України протягом багатьох сезонів відомо більшої кількості вболівальників, однак останній матч, який відбувся 27 жовтня між «Фенербахчею» та угорською командою «Шопрон» навів чималого потрясіння.

Як повідомляє джерело Meta.ua, 29-річна спортсменка першокласно відіграла черговий матч в жіночій Євролізі та допомогла «Фенербахче» одержати перемогу над суперником.

Враховуючи попередні прогнозні передбачення, аналітики прогнозували кінцевий рахунок гри 64:58, однак розрив став більш суттєвим. Зазначені команди вже декілька раз грали між собою. За результатами останніх п’яти матчів «Фенербахча» отримувала 3 рази попідряд перемогу. Не став винятком і щойно зіграний матч.

Остаточний рахунок гри: «Фенербахча» - «Шопрон» - 73:47

На паркеті найкраща українська баскетболістка Аліна Ягупова провела всього півгодини. Період для гри невеликий, однак баскетболістка, вміло використовуючи свої спортивні вміння, змогла обійти вщент угорських спортсменів:

  • отримала 17 балів;

  • здійснила 6 передач

  • 4 підбора.

Лідер стамбульскої команди Аліна Ягупова в період ігор відповідає за лінію захисника, однак не зважаючи на це, їй належить 50% реалізації кидків з гри. Одним словом перфоменс української спортсменки в цьогорічному сезоні – приклад відчайдушної гри та відданості справі всього життя.

Зазначена перемога спортсменів «Фенербахчі» виступає другою за рахунком в поточному сезоні Євроліги. На сьогоднішній день проведено вже чотири гри в рамках регулярного жіночого чемпіонату Євроліги з баскетболу.

Календар наступних ігор

Спортивні змагання жіночої команди з Туреччини не закінчуються, адже попереду ще декілька матчів з гідними суперниками:

  • 11 – «Скіо»;

  • 11 – «Арка Гдиня»;

  • 12 – «Динамо Курськ»;

  • 12 – «Галатасарай».

Проміжок між наступними матчами доволі такий суттєвий, що надає певні переваги спортсменкам «Фенербахчі».

Опираючись на статистичні данні, які побудовані на результатах останніх ігор, відсоткове співвідношення складає 60 одиниць в сторону перемог. Таким чином, баскетболістки «Фенербахчі» мають доволі високі шанси отримати чергову перемогу.

Comments   

загрузка...