ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пеле швидко одужує після видалення пухлини

Велика Епоха
Архівна фотографія з легендою бразильського футболу Пеле на жеребкуванні чемпіонату світу з футболу 2018 року в Кремлі в Москві 1 грудня 2017 року. (Alexander Zemlianichenko, File/AP Photo)

Великий бразильський футболіст Пеле "зробив невеликий крок назад" у своєму відновленні після операції з видалення пухлини з товстої кишки, але він "швидко одужує" в лікарні Сан-Паулу, повідомила в п'ятницю його дочка Келлі Насіменту.

Однак в лікарні Альберта Ейнштейна повідомили, що 80-річний Едсон Арантес ду Насіменту повернувся в реанімацію після "короткочасної нестабільності дихання" в четвер увечері. Пеле зараз знаходиться в відділенні "напівінтенсивної" терапії, і він "йде на поправку", — сказали в лікарні. Більш докладної інформації не повідомили.

У п'ятницю Келлі Насіменту розмістила в Instagram фотографію зі своїм батьком, яку, за її словами, вона тільки що зробила в його палаті в лікарні Альберта Ейнштейна.

"Він добре поправляється і знаходиться в межах норми. Сподіваюся!" — сказала Келлі Насіменту. "Нормальний сценарій відновлення для чоловіка його віку після подібної операції — це іноді два кроки вперед і один назад. Вчора він втомився і трохи відступив".

"Сьогодні він зробив два нападальних ударів!" — додала вона, не повідомивши більш докладної інформації.

Раніше лікарня не робила нових заяв про стан здоров'я Пеле з вівторка, коли він був виведений з реанімації.

Пізніше Пеле підтвердив в соціальних мережах, що відчуває себе добре і що протягом дня його відвідували члени сім'ї.

"Я продовжую усміхатися кожен день. Дякую за всю ту любов, яку я отримую від вас", — сказав Пеле.

Пухлина була виявлена, коли Пеле проходив планове обстеження в кінці серпня. Операція була проведена 4 вересня.

Пеле вигравав чемпіонати світу з футболу 1958, 1962 і 1970 років і залишається найкращим бомбардиром збірної Бразилії з 77 голами в 92 матчах.

Джерело: The Epoch Times