Новачок «Динамо» з Венесуели Ерік Рамірес став зіркою поєдинку з «Минаєм»

динамо
динамо

Внесок Раміреса у перемогу: результативна передача та власний гол

Перед початком матчу динамівці вийшли на поле в незвичайних футболках з зображенням свого одноклубника Дениса Попова та написом: «Ден, ми з тобою». Таким чином футболісти намагались підтримати Попова, який в поєдинку у «Вересом» порвав зв'язки коліна. За прогнозами лікарів, відновлення Дениса триватиме не менше шести місяців. Надалі гравці «Динамо» провели матч у традиційній біло-блакитній формі.

У матчі дебютував новачок «Динамо»: нападник з Венесуели Ерік Рамірес. Прем'єрний вихід став для нього результативним, хоча на 11 хвилині Рамірес не потрапив у ворота та втратив нагоду відкрити рахунок. Проте, як повідомляє портал https://meta.ua/sport/, вже через 8 хвилин венесуелець реабілітувався, віддавши результативну передачу, після якої Буяльський логічно завершив момент голом у ворота «Миная». На цьому новачок не заспокоївся: наприкінці першого тайму, в компенсований час він забив свій перший гол за «Динамо». Ерік отримав передачу від Караваєва і направив м'яч в практично пусті ворота, ставши разом з Буяльським зіркою цієї зустрічі. На 62 хвилині Раміреса на полі замінив Гармаш.

Київське «Динамо» очолило українську Прем'єр-лігу

Таким чином «Динамо», після перемоги над «Минаєм», займає перший рядок у таблиці вітчизняної Прем'єр-ліги. Проте, киян не можна назвати беззаперечними лідерами: «Десна», яка донині тримала першу сходинку, теж має 9 очок. Київське «Динамо» очолює таблицю тільки завдяки різниці м'ячів – 8:1 проти 7:1 у «Десна». Тому динамівцям не можна розслаблятись, щоб закріпити перевагу та відірватись від суперника. На 3 та 4 сходинках розташувались «Ворскла» та «Дніпро-1», які мають по 7 очок. «Ворскла» теж займає вищу позицію завдяки кращій різниці м'ячів.