• Повєткін прагне битися з Кличком знову

  • Понеділок, 25 травня 2015 року

Боксерське протистояння між українцем Володимиром Кличком і росіянином Олександром Повєткіним може мати продовження. Так заявив російський боксер, повідомляє агентство «ТАСС».

За словами Повєткіна, до минулого бою він не був готовий і за інших умов міг би виступити краще.

Свій програш Повєткін пояснює в основному тим, що в українського боксера набагато більше досвіду і він був краще підготовлений.

Російський боксер також зазначає, що помилився в минулий раз у виборі тренера, «послухавши декого». Він каже, що йому потрібно було зупинити вибір на досвідченому боксері Костянтині Цзю, який також є і гарним другом Олександра. Повєткін вважає, що він міг би набагато краще підготувати його до бою.

А для того аби бій-реванш відбувся, російський боксер каже, що необхідно зацікавити Кличка, в першу чергу, своєю посиленою підготовкою і фінансово.

Повєткін сподівається, що Кличко дасть йому другий шанс, щоб він міг довести всьому світові і собі, що гідний більшого, ніж поразки за очками.

Нагадаємо, Володимир Кличко у 12-раундовому поєдинку, який відбувся в жовтні 2013 року, переміг Олександра Повєткіна за очками. Рішення суддів про перемогу Кличка було одноголосним. Український боксер тоді відстояв титули чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBF і IBO.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...