ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Майк Тайсон у захваті від українського боксера Ломаченка

Велика Епоха
Легенда боксу Майк Тайсон дуже схвально висловився про українського боксера у напівлегкій ваговій категорії Василя Ломаченка. Про це Тайсон сказав у документальному фільмі Champs (розділ «Beast of The East»/«Східний звір»), світова прем'єра якого відбудеться 15 березня 2015 року, повідомляє Lomachenko.com.

Легендарний боксер Майк Тайсон, 9 серпня 2014 року. Фото: Ethan Miller/Getty Images
Легендарний боксер Майк Тайсон, 9 серпня 2014 року. Фото: Ethan Miller/Getty Images
«З усієї цієї нової плеяди яскравих боксерів зі Сходу моїм найулюбленішим є Василь Ломаченко. Він має абсолютно найкращий аматорський рекорд в історії. Він просто чудовий!» — каже Майк Тайсон.

«І він [Ломаченко — авт.] може битися, чорт його дери! Також він дуже розумний боксер. І якби був живий мій тренер і наставник Кас Д'Амато, він би полюбив цього хлопця», — зазначає легендарний суперваговик.

За словами Тайсона, захист Ломаченка є бездоганним. А захист — це, як він вважає, найперше, що необхідно для досягнення справді великих вершин у боксі.

«Захист і чудова агресія в атаці — це робить його головною зіркою для мене! І коли ви кажете про Головкіна [Генадій Головкін, казахстанський боксер у середній вазі — авт.]... коли ви кажете про Ковальова [Сергій Ковальов, російський боксер у напівважкій ваговій категорії — авт.]... Так, ці хлопці — брутальні панчери. Вони жорстокі! Але в них немає того, що є у Василя. Це неймовірний захист!» — наголошує Майк Тайсон.