• Новий очільник футбольної федерації хоче зробити повну ревізію і переатестацію

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 10 березня 2015 року
Голова Футбольної федерації України Андрій Павелко, який нещодавно заступив на цю посаду, говорить, що в найближчий час планує провести ревізію всього футбольного господарства, а також переатестацію кадрів.

За словами голови відомства, атестувати будуть навіть голів комітетів федерації, а всі рішення прийматимуться колективно, пише «Укрінформ». Обіцяють, що ці процеси відбуватимуться прозоро і відкрито.

Піднімається також питання роботи в ролі куратора українських арбітрів П'єрлуїджі Колліни. Павелко говорить, що намагається не впливати на рішення виконкому федерації і не висловлюється із приводу роботи Колліни, а тільки наголошує на тому, що після закінчення контракту з фахівцем потрібно проаналізувати плюси і мінуси його роботи.

«Будь-який претендент на цю посаду зобов'язаний буде чітко розповісти, коли ми отримаємо арбітрів, яких стануть залучати до обслуговування поєдинків провідних континентальних і планетарних турнірів», — висловився Андрій Павелко з приводу посади куратора арбітрів.

Нагадаємо, Андрій Павелко був призначений на посаду голови ФФУ більшістю голосів під час голосування 6 березня. Попередній президент федерації Анатолій Коньков пішов у відпустку у січні 2015 року, а після цього звільнився.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...