• Суркіс: Нехай 70 тисяч штрафу заплатять забіяки

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 5 березня 2015 року
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс згодний із вердиктом УЄФА щодо бійки між уболівальниками в останньому матчі киян проти французького «Генгама» і збирається посилити заходи безпеки на НСК «Олімпійському», повідомляють «Вести».

«Вважаю, що УЄФА прийняло мудре рішення, — каже Суркіс. — Можливо, ми накриємо 21 сектор великою динамівською футболкою. Це буде нагадуванням, що так поводитися не можна. Футбол поза політикою і треба себе стримувати, навіть якщо відбуваються якісь провокації. Інакше можна тільки нашкодити команді, десяткам тисяч уболівальників на стадіоні і ще мільйонам, що дивляться гру перед телевізором».

«Що стосується штрафу, то ми знайдемо тих, хто винен і докладемо зусиль, аби через суди стягнути з них цю суму. Тоді іншим неповадно буде. Тепер ми будемо посилювати заходи безпеки на стадіоні, виявляти призвідників і вживати заходів, аж до заборони їм бути на матчах. Тому що немає сенсу вкладати гроші у розвиток футболу, коли є ті, хто готовий влаштувати бійню під час міжнародного матчу. Це неприпустимо на стадіонах і УЄФА правильно робить, що із цим бореться».

Нагадаємо, що УЄФА ухвалила рішення покарати «Динамо»: клуб повинен буде заплатити 70 тисяч євро штрафу, а на стадіоні щонайменше на один наступний єврокубковий матч буде закритий 21 сектор.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...