• Нокаут від Кличка: найкрасивіший у 2014-му

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 1 січня 2015 року
За версією американського телеканалу ESPN, найбільш яскравим достроковим завершенням бою став точний удар від українського чемпіона у бої проти Кубрата Пулєва.

Бій чемпіона світу за чотирма основними версіями Володимира Кличка з болгарином Кубратом Пулєвим став одним із найяскравіших за участю українського боксера за останні 6—7 років. Тому він цілком заслужено отримав своє місце в різних рейтингах, повідомляє «Дзеркало тижня». 

Як відомо, до того, як Володимир нокаутував Пулєва боковим ударом зліва, болгарський спортсмен уже двічі побував у нокдауні. Завдяки цій перемозі українець відстояв пояс чемпіона світу за версією IBF.

Цікавим є те, що у 2014 році обидва бої Володимира Кличка завершувалися саме у 5-х раундах. Раніше, 26 квітня, український чемпіон нокаутував претендента з Австралії Алекса Леапаї. Хоча в тому поєдинку перевага Володимира над опонентом була просто беззаперечною.

Загалом в активі Володимира Кличка 53 нокаути за 18 із гаком років професійної кар'єри, протягом якої він провів 66 боїв.

Як стало відомо 19 грудня, наступний бій Кличко проведе 25 квітня 2015 року у Нью-Йорку. Суперником українського суперваговика стане один із американців — Брайант Дженнінгз або Шеннон Бріггз.


Читайте також:
Кличко домовився щодо наступного бою
Володимир Кличко показав доньку
«Фріц Здунек був чарівником!» — Кличко


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...