• Бо Сілая запроторять до тюрми — джерело

  • Понеділок, 15 жовтня 2012 року

З надійних джерел Великій Епосі стало відомо, що Бо Сілай, якого усунули з Політбюро партії та нещодавно виключили з лав компартії Китаю і який очікує на покарання, пройшов усебічне медичне обстеження в одній із лікарень Пекіна. Під час обстеження його всюди супроводжувала група охоронців з в’язниці Ціньчен, що розташована на півноч від Пекіна на відстані години їзди машиною. Присутність саме цієї охорони дає зрозуміти місце ув’язнення Бо.

За інформацією джерела, медичне обстеження проходило у 711-му госпіталі Китайської аерокосмічної корпорації, який також називають Головним госпіталем повітряних сил. Він також пов'язаний із Ціньчен.

Ця в’язниця відома исокиим рівень безпеки. Тому впливових чиновників і відомих політичних в’язнів тримають саме тут. Уважається, що Гу Кайлай, дружина Бо перебуває у цій в’язниці за вбивство британського бізнесмена.

Як повідомило джерело Великій Епосі, діяльність Бо розслідувала Центральна дисциплінарна комісія, яка складається з 300 співробітників. Злочинну діяльність Бо розподілили на чотири категорії: приховування вбивства британця Ніла Хейвуда, скоєного Гу Кайлай; зловживання службовим становищем, щоб отримати економічні вигоди; участь в інших злочинах; участь у примусовому видалянні життєво важливих органів у в’язнів сумління. Деякі з вказаних категорій звинувачення не були зазначені в офіційному вироку.

За словами джерела, Бо Сілая, швидше за все, будуть судити за першими двома з чотирьох категорій викритих злочинів: приховування вбивства, яке здійснила його дружина, незаконні економічні вигоди, а також за хабарництво.

Читайте також: Чому випадок Бо Сілая — не проста кримінальна справа

Підписатися:

Коментарі