• Сайт Великої Епохи спробували зламати за критику китайської компартії

  • Середа, 29 серпня 2012 року

Китайський сайт Великої Епохи минулого тижня неодноразово атакували хакери з КНР. Про це повідомили технічні спеціалісти, які забезпечують роботу сайту. Вважається, що причиною цих нападів є повідомлення на сайті про приховані злочини Бо Сілая і його дружини Гу Кайлай, яка нещодавно отримала у суді умовний смертельний вирок за вбивство.

Повідомлення, які були опубліковані на сайті впродовж останніх тижнів, викривали позицію китайського режиму стосовно судового процесу Гу Кайлай, зокрема, вироку, який вона отримала. Офіційно Гу засудили тільки за вбивство британського бізнесмена Ніла Хейвуда. Але, згідно з джерелами Великої Епохи, Гу і Бо Сілай приймали безпосередню участь у видалянні органів у в’язнів совісті, послідовників Фалуньгун, а також постачали тіла страчених послідовників Фалуньгун на заводи пластинації у Даляні, що на північному сході КНР, де Бо був мером з 1993 по 2001 рік.

«Ми перемістили увагу людей із зовнішніх деталей судового процесу і розповіли про темне минуле Гу і Бо», — каже коментатор Великої Епохи щодо питань політики КНР Чжан Тяньлян.

Як Гу Кайлай отримала прибутки від репресій

«Комуністична партія Китаю немає легітимності, тому коли ми повідомляємо про внутрішні справи цієї мафіозної організації, то це дуже небезпечно для неї, — каже він. — Велика Епоха розказує правду про дії компартії за лаштунками, і вони дуже бояться цього».

Пан Сюн, технічний спеціаліст із служби підтримки сайту Великої Епохи, сказав, що атаки відбувалися щодня, починаючи приблизно з 20 серпня, дня, коли Гу Кайлай винесли вирок за вбивство. Деякі мережеві адреси нападників були з Китаю. З того часу кількість атак і їхній масштаб зросли, сказав він під час телефонного інтерв’ю. Велика Епоха проводить політику нерозголошення імен свого технічного персоналу, оскільки в минулому були випадки, коли навіть у США на цих людей нападали агенти компартії Китаю.

У 2006 році у штаті Атланта на колишнього керівника відділу технічної підтримки сайту Пітера Юань Лі, коли він перебував у власному будинку, напали троє невідомих людей китайського походження. Вони вдерлися у будинок, схопили пана Лі, накрили його ковдрою і декілька раз вдарили по голові тупим металевим предметом, а потім винесли з будинку його портативні комп’ютери.

Небажані репортажі

Після того, як 6 лютого цього року Ван Ліцзюнь, колишня права рука Бо Сілая, втік до американського консульства міста Ченду у провінції Сичуань, що на південному заході КНР, китайський режим зіткнувся з кількома чутливими подіями. Це політична чистка Ван Ліцзюня, звільнення Бо Сілая з усіх партійних посад і розслідування його діяльності, позбавлення влади «царя внутрішньої безпеки» Чжоу Юнкана, реорганізація керівників сил безпеки і суд над Гу Кайлай.

Велика Епоха повідомляла про ці події, а також про те, що відбувалося за лаштунками. Спроба Вана втекти викрила боротьбу за партійну владу і злочини, які спричинили цю боротьбу.

Китайський режим переживає кризу

Велика Епоха та сайт дисидентів Boxun повідомили, що Ван у американському консульстві розказав про плани Бо Сілая і Чжоу Юнкана влаштувати переворот після того, як Сі Цзіньпін стане головою компартії. Білл Герц (Bill Gertz) з Washington Free Beacon повідомив, що секретна інформація Вана дала можливість США переконатися у справедливості заяв деяких американських посадовців про те, що жорстокі китайські націоналісти прагнули здобути владу в КНР.

Велика Епоха також повідомляла про спробу блоку Бо — Чжоу уникнути відповідальності за злочинне переслідування послідовників духовної практики Фалуньгун.

Примусове видалення органів — це найтяжчий їхній злочин. Ван особисто відповідав за видалення органів у тисяч людей і, як вважають, до цих звірств були безпосередньо причетні Бо і Гу. Про це Ван і розповів у консульстві США.

Кар'єра Бо Сілая побудована на тортурах

За інформацією джерела Великої Епохи, Бо і Гу причетні до примусового видаляння органів у живих людей і постачання мертвих тіл на фабрики пластинації (на яких рідину у тілі замінюють полімером), де з мертвих людей виготовляли експонати для виставок, що проводяться по всьому світу.

З цього ж джерела Великій Епосі стало відомо, що Гу отруїла Хейвуда тому, що він почав поширювати інформацію про свою співпрацю з Гу щодо примусового видаляння органів у живих людей і продаж мертвих тіл.

Навіщо Гу Кайлай власноруч убила Ніла Хейвуда

Користувачі китайського сегменту інтернету швидко відреагували, розміщуючи і поширюючи посилання та цитати. Найсуттєвішу секретну інформацію, таку як походження мертвих тіл, не наводили, щоб не притягувати увагу численних цензорів інтернет-простору, яких залучає китайський режим.

«Китайська компартія боїться, що люди дізнаються про неї правду. Але це інформація, яку китайський народ найдужче хоче знати», — каже оглядач газети Чжан.

Незалякані

Також Сюн сказав, що в результаті цих атак, сайт був недоступний для відвідувачів деякий час, але служба технічної підтримки змогла швидко відновити роботу.

Виконавчий директор Великої Епохи Джон Тан сказав, що ніякі атаки китайського режиму не зупинять діяльність газети. Тан відзначив, що спроби зламати сайт викрили глибоку занепокоєність компартії стосовно повідомлень газети, які були точними і впливовими. Він сказав, що технічна інформація про спробу перешкодити роботі сайту газети, буде передана ФБР.

«Велика Епоха повідомляє правду про компартію Китаю і про її дії за лаштунками, це дуже страшно для них», — додав Чжан Тяньлян.

Якщо повідомлення про участь вищих партійних чиновників у видалянні органів у десятків тисяч живих в'язнів совісті були б добре відомі всім у Китаї та за кордоном, як зазначає Чжан, «то це могло б суттєво відзначитись на легітимності режиму і правління партії могло б скінчитися».

Чен Цзін і Ло Я, Велика Епоха 

---------------------------------- 

Китайський режим

Читайте інші статті про останні доленосні події в Китаї у спецрубриці Великої Епохи «Китайський режим переживає кризу». Оглядачі Китаю відзначають, що розпалена боротьба за владу, ймовірно, призведе до реформування політичної системи країни. Прослідкуйте, як розвивалася ця боротьба в хронологічному порядку. Дізнайтеся в обличчя головних фігурантів боротьби за владу в правлячій верхівці Китаю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...