• Чжоу Юнкан обіцяв живцем поховати противників компартії

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 19 липня 2012 року
Нині опальний голова Політико-юридичної комісії при ЦК КПК Чжоу Юнкан заявив, що може за одну ніч живцем поховати всіх впливових представників інтелігенції, які виступають проти комуністичної партії.
Пекінський кореспондент Гао Юй в інтерв'ю німецькому радіо Deutsche Welle розповів, що один 80-річний ветеран компартії повідомив йому дослівно слова Чжоу Юнкана, який сказав: «На восьмому з'їзді ЦК другого скликання Мао Цзедун говорив: „Цінь Шихуан (китайський імператор — прим. ред.) був ніким. Він поховав живцем лише 460 конфуціанських учених. Ми закопали в землю живцем 460 тисяч конфуціанських учених“. За нашими даними, в Китаї загальна кількість впливових представників інтелігенції, які проти комуністичної партії, не перевищує 200 осіб. Якщо центральний уряд відчує, що його владі загрожує небезпека, ми заарештуємо цих 200 людей за одну ніч і поховаємо всіх живцем».
Гонконгський журнал «Кайфан» з посиланням на свої джерела в Пекіні повідомив, що після того, як Чжоу Юнкан зайняв пост начальника Політико-юридичної комісії в 2007 році, режим компартії в кілька разів підсилив придушення інакомислення, а також сепаратистської діяльності в Тибеті і Сіньцзяні. Загострення обстанови в цих районах має тісний зв'язок з так званою «сильною рукою» Чжоу Юнкана.
У повідомленні журналу також говориться, що відомі своєю жорстокістю міністерства громадської та державної безпеки після цього почали використовувати бандитські методи.
У червні міністр громадської безпеки Мен Цзяньчжу висунув гасло на всекитайських зборах начальників управлінь безпеки у місті Чанчжоу провінції Цзянсу: «Використовуємо всі сили міліції, щоб захистити 18-й з'їзд!» Зараз це гасло висить у міліцейських дільницях по всій країні.
Аналітики гонконгського журналу «Дунсян» з цього приводу запитують: «Людям дивно, чому треба захищати 18-й з'їзд? Хто є ворогом компартії і де вони ці вороги?»
Автори статті також повідомляють, що численні фотографії жорстокого придушення народного протесту в місті Шифан провінції Сичуань у липні дозволили багатьом китайцям зрозуміти, чому режим компартії протягом багатьох років витрачає величезні кошти на оснащення і підготовку спецзагонів міліції «ліньнань», «сніжні барси», «синє світло» та інших. Виявляється це робиться для того, щоб більш ефективніше розправлятися з народом, говориться в статті.

---------------------------------- 

Китайський режимЧитайте інші статті про останні доленосні події в Китаї у спецрубриці Великої Епохи «Китайський режим переживає кризу». Оглядачі Китаю відзначають, що розпалена боротьба за владу, ймовірно, призведе до реформування політичної системи країни. Прослідкуйте, як розвивалася ця боротьба в хронологічному порядку. Дізнайтеся в обличчя головних фігурантів боротьби за владу в правлячій верхівці Китаю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...