• Втікач із Китаю передав США інформацію про видаляння органів — джерело

  • Володимир Петров | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 червня 2012 року

Колишній начальник міліції китайського мегаполісу Чунцін Ван Ліцзюнь, який у лютому втік в американське консульство і викликав ефект доміно в китайській компартії, передав американцям компромат на високопоставлених чиновників компартії, деталі якого так і не були офіційно оприлюднені.Ван ЛіцзюньНадійне джерело з Китаю, знайоме зі справою, розповіло Великій Епосі, що Ван передав американським дипломатам дані про участь високопоставлених чиновників у переслідуванні послідовників духовної практики Фалуньгун. Зокрема, він розповів про подробиці насильницького видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун у військових госпіталях, в'язницях, психіатричних лікарнях та трудових таборах.

Раніше джерела в американському уряді повідомили репортеру Біллу Гертзу, що компромат Вана містив дані про план уже звільненого Бо Сілая, колишнього голови компартії Чунціна, і його покровителя Чжоу Юнкана зробити наприкінці цього року політичний переворот, усунувши наступника майбутнього лідера партії Сі Цзіньпіна, коли той стане головою КНР.

Про насильницьке видаляння органів стало відомо весною 2006 року, коли два китайських біженця розповіли, що у живих послідовників таємно вирізають органи, а тіла після цього кремують.

Ці твердження розслідували різні правозахисні організації. Вони прийшли до висновку, що ця практика дійсно існує в Китаї, і що вона є частиною кампанії придушення Фалуньгун, яку розв'язав колишній лідер партії Цзян Цземінь в 1999 році.

До того ж, у травні цього року американський уряд вперше включив до свого щорічного звіту з прав людини інформацію про насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун.

---------------------------------- 

Китайський режимЧитайте інші статті про останні доленосні події в Китаї у спецрубриці Великої Епохи «Китайський режим переживає кризу». Оглядачі Китаю відзначають, що розпалена боротьба за владу, ймовірно, призведе до реформування політичної системи країни. Прослідкуйте, як розвивалася ця боротьба в хронологічному порядку. Дізнайтеся в обличчя головних фігурантів боротьби за владу в правлячій верхівці Китаю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...