• У Тайвані потяг зійшов з рейок: 5 людей загинуло

  • Четвер, 28 квітня 2011 року
Вчора на Тайвані 5 осіб загинуло та 66 отримали поранення в залізничній катастрофі. Потяг, що йшов гірською місцевістю в Алішан, зійшов з рейок, повідомляє «Asia News Network» з посиланням на офіційні джерела. На місце події були направлені гвинтокрили, що доставили поранених до лікарні.

Серед загиблих четверо були туристами з Китаю, а серед поранених китайцями виявилися 30 чоловік.

Під час інциденту в потягу з восьми вагонів знаходилося 5 туристичних груп зі 110 чоловік.

Президент Ма Інцзю висловив глибоке співчуття з приводу катастрофи і розпорядився докласти максимум зусиль для розслідування інциденту.

Катастрофа сталася близько 12 години 17 хв. на 70 км між станціями Сакрд Три (Священне дерево) й Алішан. Як вважають, на останній вагон впала кедрова гілка, нахиливши його на бік, і він потягнув за собою два інші вагони. Машиніст, почувши дивні звуки, натиснув на гальма потяга, що прямував угору зі швидкістю 10 км/год. Але гілка вдарила по сьомому вагону, а потім по восьмому, сказав водій потяга Сяо Юхун.

Залізниця в цих горах була серйозно пошкоджена тайфуном Моракот у серпні 2009 року і з того часу відновила свою роботу тільки на ділянці між станціями Сакрд Три та Алішан.

Після останньої аварії залізничне сполучення було знову призупинено.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...