• Сотні дітей отруїлися молоком у Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Неділя, 24 квітня 2011 року

Черговий випадок масового отруєння молоком стався у школі селища Юйхе китайської провінції Шеньсі 22 квітня. Понад 270 школярів відправлені до лікарні.

Як повідомляє сайт «Хуашан», після сніданку в шкільній їдальні у понад 200 школярів з'явилася нудота, в деяких піднялася температура, заболів живіт, почався розлад шлунку й інші симптоми отруєння.

Представник місцевої влади на прес-конференції присвяченій інциденту розповів, що отруєння підтверджено у 277 школярів, які були доставлені в лікарню. Зараз із них у лікарні все ще перебувають 178 дітей.

Го Сяомін, заступник завідувача місцевою лікарнею повідомив, що за попередніми даними, у дітей бацилярне харчове отруєння.

Співробітник школи розповів, що молоко фірми MengNiu, яке пили діти вранці, привезли днем ​​раніше, до цього школярам давали молоко іншого виробника.

За словами директора школи на прізвище Пан, молоко їм привозять централізовано, розпоряджається цим районне управління освітою.

Зразки проблемного молока взято для аналізу.

Останнім часом у Китаї все частіше спалахують скандали, пов'язані з якістю харчових продуктів, а також зростає кількість харчових отруєнь, від яких в основному страждають діти.

Так, 19 квітня в початковій школі повіту Янгу провінції Шаньдун після безкоштовного сніданку, що складається з пакету молока і двох тістечок, у 17 школярів почалася блювота.

15 квітня в школі села Семень Гуансі-Чжуанського автономного району їжею зі шкільної їдальні отруїлися 26 дітей.

12 квітня в школі повіту Лішу провінції Цзілінь смаженим м'ясом отруїлися більше 80 школярів.

8 квітня в провінції Ганьсу молоком отруїлися 35 дітей, троє з них померли. У молоці було виявлено нітрити.

У 2008 році в результаті повсюдного додавання до молочні суміші хімічної речовини меламіну в усьому Китаї отруїлося понад 300 тис. дітей. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...