• У Шанхаї стався багатотисячний страйк перевізників

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 25 квітня 2011 року
Тисячі водіїв кількох десятків транспортних компаній вийшли на акцію протесту проти підвищення цін на дизельне паливо та інших зборів. Влада надіслала кілька тисяч поліцейських. У результаті зіткнення двох сторін, за неперевіреними даними, 3 людини загинули.

Очевидці й учасники подій розповіли кореспондентові The Epoch Times, що страйк водіїв почався 19 квітня мирним протестом. Присутні вимагали скасувати підвищення цін на дизельне паливо, а також портові збори, які збільшилися майже в п'ять разів.

20 квітня страйк продовжився. Для розгону присутніх прибули більше семи тисяч поліцейських на 70-ти автобусах. Після того, як поліція почала застосовувати силу і забила до смерті одного з водіїв, ситуація вийшла з під контролю.

У результаті зіткнення двох сторін, за неофіційними даними, три людини загинуло, семеро арештовані, з боку поліції семеро людей отримали поранення, двоє перебувають у важкому стані.

За оцінками перевізників, в акціях протесту взяли участь близько 60% водіїв усіх шанхайських транспортних компаній.

Учасники протесту кажуть, що після підвищення цін і тарифів їх бізнес став нерентабельним і практично не приносить прибутку.

Нині ситуація ще не вирішилася, всі повідомлення і фотографії про те, що відбувається на китайських сайтах відразу видаляються.

 
{mospagebreak} 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...