• Троє в'язнів совісті загинуло від катувань у китайській в'язниці

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Середа, 16 березня 2011 року

У китайській в'язниці значно погіршили умови утримання послідовників духовної практики Фалуньгун, а також посилили заходи по так званому «перетворенню» їх мислення. У результаті за три тижні три людини загинули, не витримавши катувань та побиття.

Як повідомили джерела The Epoch Times, починаючи з 21 лютого, у в'язниці міста Цзямусі провінції Хейлунцзян адміністрація посилила переслідування прихильників Фалуньгун, яких правляча в КНР комуністична партія репресує вже більше 11 років.

До багатьох з них у в'язниці приставили кілька в'язнів-злочинців, яким було дозволено застосовувати побиття і застосовувати будь-який інший тиск з метою змусити їх відмовитися від своїх переконань.

У результаті посилення репресивної політики у в'язниці, 26 лютого помер послідовник Фалуньгун Цинь Юемін. 1 березня Юй Юнькан від побиття втратив свідомість і помер 5 березня. Коли це сталося, кілька десятків поліцейських оточили палату, де він лежав, а потім швидко відвезли труп Юя. Навіть родичам не дозволили подивитися на нього в останній раз.

Лю Чуаньцзя, колишній співробітник компанії, що надавав послуги Інтернету в місті Ічунь провінції Хейлунцзян, був заарештований і засуджений до ув'язнення за практику Фалуньгун. 21 лютого його відправили у відділення в'язниці з суворим режимом у місті Цзямусі. Проте вже через кілька днів його перевели в третє відділення нібито через серцеву хворобу. Ще через кілька днів Лю потрапив до реанімації.

Лікарі не змогли врятувати йому життя, і він помер вночі 8 березня. Буквально через годину поліція відвезла його тіло з реанімації. 10 березня родичів змусили підписати угоду на його кремацію, при цьому побачити тіло Лю їм не дозволили.

Швидка кремація таких загиблих і недопущення до них родичів зазвичай означає, що поліція хоче приховати сліди катувань та побиття на тілах своїх жертв, щоб уникнути можливої ​​відповідальності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...