• Китайська шпигунка спокусила трьох корейських дипломатів

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Субота, 12 березня 2011 року
Троє дипломатів корейського консульства в Шанхаї піддалися чарам красивої шпигунки компартії КНР і повідомляли їй державні секрети Південної Кореї. Розголосу ця справа набула завдяки ревнощам чоловіка шпигунки.

Міністерство юстиції Південної Кореї 8 березня повідомило, що героїня цієї справи 33-річна Ден за національністю хань, одружена з корейцем.

Як повідомляється, одного разу її чоловік переглянув вміст USB-флеш-накопичувача своєї дружини і виявив там безліч контактних телефонів корейських дипломатів, а також численних корейських чиновників і навіть телефон президента Лі Мен Бака і його дружини. Крім цього, флешка містила листи, адресовані корейським дипломатам у Шанхаї.

Але фатальну роль зіграли знайдені чоловіком фотографії, на яких його дружина відображена разом з корейськими дипломатами в дуже пікантних позах. На деяких був підпис «Присягаюся в любові». Після їх перегляду він повідомив про все у правоохоронні органи.

В інтерв'ю південнокорейському Yonhap News Agency чоловік Ден розповів, що вони одружені вже 10 років, познайомилися в Шанхаї і ростять дочку. Виявилося, що він сам дуже мало знав про свою дружину. Спочатку вона сказала, що її взяли працювати на посаду держслужбовця в Шанхаї, потім вона стала секретарем мера Шанхая, а потім раптом сказала, що перейшла працювати в поліцейське управління.

Як з'ясувалося, шпигунка мала тісні зв'язки з мером Шанхаю, секретарем парткому Шанхаю та іншими високопоставленими китайськими чиновниками.

Корейські влада підтвердила, що співробітник консульського відділу юстиції на прізвище Сунь мав зі шпигункою позашлюбні зв'язки. По іншим двом дипломатам все ще проводиться розслідування. Нині Сунь звільнився з займаної посади.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...