• У Китаї заснували союз «не вітання комуністичних злочинців»

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 21 лютого 2011 року
Кілька груп громадян, які зазнали репресій з боку комуністичної партії Китаю, створили «Міжнародний союз не вітання комуністичних злочинців». Нова організація закликає не запрошували і не організовували прийоми чиновникам з Китайської Народної Республіки, які грубо порушують права людини.

Засновниками Союзу стала Тайванська Асоціація постраждалих у КНР бізнесменів, Колегія адвокатів по захисту прав людини прихильників Фалуньгун, організація Тайваньських друзів Тибету, правозахисники, юристи, а також потерпілі від репресій з боку компартії Китаю та їх родичі.

Створення цього Союзу було надихнене прийняттям парламентом Тайваню в грудні минулого року законопроекту, згідно з яким, влада острова повинна відмовити у в'їзді чиновнику комуністичної партії Китаю, якщо виявиться, що він є порушником прав людини. Союз закликає уряди всіх країн у себе теж  створити аналогічний закон, а китайському народові об'єднатися і разом викривати чиновників компартії, а також надсилати їх імена і факти участі у порушенні права людини для створення бази даних.

«Союз буде діяти доти, доки компартія Китаю не припинить репресії китайського народу. міжнародне співтовариство нічого не робить по відношенню до злісних порушників прав людини, які приїжджають з Китаю. Їх продовжують запрошувати, надавати їм високі почесті і влаштовувати пишні прийоми. Органи правосуддя також поки не виносять звинувачень чиновникам  із КНР, на яких подано судові позови. Ми запрошуємо в наш Союз усіх бажаючих і коли наша організація виросте до певних масштабів, ми будемо звертатися в ООН і до урядів різних країн, щоб вони більше прислухалися до голосу китайського народу», - говорить Чжу Ванч, спікер Колегії адвокатів по захисту прав людини прихильників Фалуньгун.

Гао Вейбан, голова Тайванської Асоціації постраждалих у КНР бізнесменів, розповів, що в Тайвані найбільше постраждали від комуністичного режиму Китаю саме бізнесмени.

Щороку Асоціація реєструє у себе більше двох тисяч підприємців, які зазнали збитків в материковому Китаї в результаті обману. За 20 років список поповнили понад 40 тисяч осіб. Але далеко не всі потерпілі відкрито заявляють про свої нещастя. Гао сказав, що всього в Тайвані налічується приблизно 100 тис. таких бізнесменів.

«За кожним випадком обману підприємця стоять китайські чиновники, органи безпеки, прокуратури, суди і так далі. У порушеннях прав людини безпосередньо беруть участь сотні тисяч чиновників компартії. Якщо прийнятий на Тайвані закон почне реально працювати і якщо всі постраждалі тайваньські бізнесмени розкажуть про те, з чим вони зіткнулися на материку, то думаю, що жоден чиновник КНР не буде допущений до Тайваню. У кожного з них руки в крові», - вважає Гао.

Він також закликав підприємців з інших країн, які теж піддалися обману в КНР, вступити в їх Союз і розповісти про свої пригоди громадськості.

Чжоу Мейлі, керівник організації Тайваньських друзів Тибету повідомив, що зараз у них є матеріали на 14 чиновників компартії Китаю, які беруть участь у переслідуванні тибетців, грубо зневажаючи їхні права людини, включаючи право на свободу віросповідання. Він сказав, що в КНР також переслідують і представників інших релігій.

«Китайські чиновники часто приїжджають до Тайваню, а тайванці навіть не знають, які злочини скоїли ці люди, яким влаштовують пишні прийоми. Наша Спілка буде розповідати громадськості про те, хто вони і які нехороші справи вони зробили на материку», - говорить Чжоу.

Учасники Союзу повідомили про те, що є список з понад 10 тисяч комуністичних чиновників КНР, який переданий владі Тайваню в надії, що цим людям буде відмовлено у в'їзді на острів. У списку присутній губернатор провінції Ляонін Чень Чженгао, візит якого в Тайвань намічений на 15 лютого і губернатор провінції Аньхой Ван Саньюнь, який планує відвідати острів у квітні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...