• 67-річну китаянку ув'язнили на 8 років за розповсюдження листівок

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 1 лютого 2011 року

Літня жителька міста Цзілінь була таємно засуджена до восьми років в'язниці за те, що роздавала людям листівки, в яких розповідається про її духовну практику Фалуньгун і про переслідування її однодумців з боку китайської влади.

Родичі 67-річної Ши Ячжень повідомили, що її заарештували ще сім місяців тому, 7 травня 2010 року. За цей час вони не отримали від влади жодних документів або повідомлень про офіційний арешт і звинувачення. Поліцейські провели у неї вдома обшук, конфіскувавши все: книги Фалуньгун, листівки, а також комп'ютер. При цьому не були пред'явлені ні ордер, також  не був складений протокол конфіскованих речей.

Кілька днів тому чоловікові Ши подзвонили з поліцейської дільниці Хадаван і повідомили, що його дружина засуджена до восьми років ув'язнення і відправлена до жіночої в'язниці міста Чаньчунь.

Про те, коли був суд і чи є офіційний письмовий вирок, поліцейські родичам не сказали. Стражі закону також не дали жодних пояснень і з приводу того, чому рідним не повідомили про суд і позбавили права бути присутніми на ньому.

У даний час побачення з Ши заборонені через те, що вона «не відмовилася від практики Фалуньгун».

Її чоловікові більше 70 років, він дуже важко переніс арешт дружини і хвилюється, що вже більше її не побачить. Він розповів, що завдяки практиці Фалуньгун у Ши завжди було прекрасне здоров'я, вона просто розповідала про це людям, а також про те, що режим переслідує мільйони людей тільки за їх духовну віру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...