• У Китаї баржа протаранила міст

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 28 грудня 2010 року
Навантажена вугіллям баржа, втративши управління, врізалася в балку моста.  У результаті чого обрушилося майже 60 метрів мосту. Це сталося 25 грудня в селищі Ціньнань провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки.  Інформації про потерпілих поки немає. Офіційних повідомлень влади також немає.

Як повідомила газета «Янцзи Ванбао», стан цього мосту ще 4 роки тому був визнаний аварійним. Плюс до цього постійне завантаження суден понад норму, в результаті чого майже кожен місяць траплялися торкання баржами балок моста.

У цьому районі судна перевозять в основному пісок, цемент, вугілля і щебінь. Найчастіше на баржі вантажопідйомністю 300 тонн завантажують тисячу тонн вантажу, пише видання.

Місцева влада, у віданні якої знаходиться міст, що звалився дотепер не дала жодних офіційних пояснень ситуації. Начальник місцевого управління з контролю за дотриманням техніки безпеки на прізвище Вей сказав кореспондентові The Epoch Times, що ремонт моста не був своєчасно проведений тому, що міська влада не виділила на це грошей.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...