• 70-річну жінку вп'ятнадцяте заарештували у Китаї за духовні переконання

  • Середа, 1 грудня 2010 року

Пані Ши Цзіньхуа у черговий раз заарештували в червні цього року за те, що вона послала поштою декілька листів, в яких йшлося про те, як правляча у країні компартія переслідує прихильників духовної практики Фалуньгун.

Пані Ши проживає в районі Міньсін міста Шанхаю. Коли її заарештували, рідні подумали, що влада протримає її у в'язниці до закінчення всесвітньої виставки ЕКСПО-2010. Але виставка закінчилася, але її все не звільняли.

Тоді родичі найняли адвоката, на запит якого поліція повідомила, що 25 листопада Ши засудили до 4 років виправних робіт. Коли адвокат звернувся до судді, щоб дізнатися, чому вони не повідомили про вирок рідних Ши, суддя сказав, що закони не передбачають обов'язкове сповіщення родичів про це.

Родичам побачитися з Ши не дозволили, а їх адвокату це вдалося лише з четвертої спроби. Він отримав можливість поспілкуватися з Ши кілька хвилин через скло. Адвокат зазначив, що виглядала вона хворою, а на обличчі було багато червоних плям.

Практикувати цигун Фалуньгун Ши Цзіньхуа почала у кінці 1997 року. Через деякий час занять вона зовсім перестала приймати ліки, які через хворобу пила вже кілька років. Здоров'я її повністю відновилося, саме тому вона продовжувала практику навіть після того, як у 1999 році режим компартії оголосив Фалуньгун поза законом.

Протягом усіх цих 11 років репресій Ши часто розповідала людям про ефект Фалуньгун, який вона відчула на своєму досвіді. За ці роки поліцейські заарештовували її 14 разів, удома в неї часто проводилися обшуки, під час яких правоохоронці  нерідко забирали її особисті цінні речі.

Не звертаючи уваги на похилий вік Ши, її часто били, катували і вимагали гроші в якості «застави».

Її родичі закликають людей доброї волі звернути увагу на цю ситуацію і простягнути руку допомоги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...