• Азійські ігри в Китаї: інший бік медалі

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 15 листопада 2010 року

За день до офіційного відкриття Азіатських ігор у китайському місті Гуанчжоу місцеві жителі оприлюднили відеозаписи про те, як влада за допомогою поліції здійснювала насильницькі зноси будинків для підготовки до цих міжнародних спортивних заходів.

З великим ризиком один із жителів міста переслав відео-файли кореспондентові The Epoch Times в надії, що ще більше людей зможуть дізнатися про вчинки комуністичної партії та її відношення щодо власного народу.

Зображений на відео інцидент стався 13 серпня в селі Сянь району Тяньхе. Влада діяли вночі, як банда, розповідають жителі села.

Приблизно о третій годині ночі загони поліцейських оточили намічені для знесення будови і заблокували всі в'їзди і виїзди з села. Під час зіткнення з поліцією селяни використовували каміння, а поліцейські кийки і сльозогінний газ. У результаті селяни численні отримали поранення, декілька чоловік були арештовані.

Знесення осель місцевих жителів здійснювалося з метою розширення автомагістралі в рамках підготовки до майбутньої Азіади. Невдоволення місцевих жителів викликала низька сума компенсації, за яку вони не зможуть придбати нове житло.

Треба зазначити, що масові зноси будинків, насильницькі виселення людей, арешти, висилки і т.д., все це було частиною «організації» Азіатських ігор у Гуанчжоу і таких заходів, як Всесвітні ігри бойових мистецтв, Олімпійські Ігри 2008 року, ЕКСПО-2010 у Шанхаї і т.д.

Крім цього, у рамках підготовки до Азіатським Ігор влада Гуанчжоу посилила контроль над місцевими послідовниками духовної практики Фалуньгун, яку компартія жорстоко репресує вже 11 років. Робиться це під гаслом «забезпечення безпеки Ігор».

Проте світова спільнота все більше закриває очі на грубі порушення прав людини в КНР і надає Пекіну можливість проводити ці заходи. У свою чергу, це стає підтвердженням визнання на міжнародній арені режиму компартії та її політики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...