• У Китаї застосували новий вид тортур для ідеологічної обробки інакодумців

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Середа, 17 листопада 2010 року

Стало відомо про новий спосіб психологічного тиску на людину з «неправильними» поглядами, яке використовується у так званих «класах промивання мізків», розташованих по всьому Китаю і часто замаскованих під звичайні адміністративні будівлі.Незважаючи на те, що в 1988 році Китай підписав Міжнародну конвенцію проти тортур, є безліч свідчень того, що в цій комуністичній країні тортури широко поширені. Особливо активно їх застосовують до дисидентів, інакодумців та до в'язнів сумління, яких режим вважає найнебезпечнішими злочинцями.

Новий спосіб психологічної обробки був застосований до послідовника духовної практики Фалуньгун Мена Хуалун співробітниками класу промивання мізків Хесін, що розташований у селищі біля міста Гуанхань провінції Сичуань, повідомляє сайт Minghui (кореспонденти сайту спеціально відстежують такі випадки).

Крім використання до нього стандартних тортур у вигляді позбавлення їжі і сну, побиття, «лави тигра» та інших, співробітники класу прив'язали його до стільця, поставили з двох сторін потужні мегафони і включили їх на всю гучність, після чого стали через них прокручувати аудіозапис з комуністичною пропагандою проти Фалуньгун.

Такі методи застосовували до Мена кілька разів. У результаті у нього були сильно пошкоджені барабанні перетинки, а також почалися сильні напади головного болю. Весь курс промивання мізків для нього тривав 63 дні, весь цей час йому не дозволяли бачитися з родичами.

Клас промивання мізків був організований міським «Офісом 610» у одному з приміщень початкової школи селища Баотань. Він використовується тільки для “перетворення” прихильників Фалуньгун. На його постійно замкнених дверях немає жодних табличок і написів, а на бейджику співробітників тільки вказана стать, вік і номер. На питання кореспондента, який був там інкогніто, чому не вказано ім'я, один з них відповів: «Ми боїмося, що учні Фалуньгун поширять інформацію про нас, а також що почнуть телефонувати нам».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...