• Влада КНР піддає тортурам за прагнення до духовного вдосконалення

  • Четвер, 30 вересня 2010 року
Китай. Жителя міста Ухань Лю Юньчао вкотре заарештували за практику Фалуньгун рік тому. Нині внаслідок застосованих до нього у в'язниці тортур він опинився у напівпаралізованому стані.
Лю заарештували в квітні 2009 року і засудили до 4 років позбавлення волі. Під час відбування терміну у в'язниці Фанцзятай провінції Хубей, до нього застосовували тортури, а також часто сильно били. У результаті здоров'я його погіршилося настільки, що виникла небезпека для життя. Тільки після цього, щоб уникнути відповідальності за смерть в'язня, 7 вересня цього року його відправили додому.
Зараз Лю не може говорити, не може сам себе обслуговувати і може приймати лише рідку їжу.
Після того, як у 1999 році комуністичний режим почав переслідувати прихильників Фалуньгун, Лю, який не хотів кидати цю практику, а також часто розповідав іншим про її користь, кілька разів заарештовували.
У 2001 році його засудили до двох років виправних робіт. У таборі від катувань та побиття він практично втратив зір, ноги також були пошкоджені, завдаючи йому біль при ходьбі.
Через місяць після звільнення в 2003 році його знову схопили і відправили в «клас промивання мізків».
Його родичі дивуються: «Тільки в нашому суспільстві може бути таке. Людина, яка колись мала буйну вдачу почала нарешті стежити за своїми вчинками і думати про інших, відповідно до принципу Істина-Доброта-Терпіння (основний принцип вчення Фалуньгун, - прим. ред.) І за це він потрапив до в'язниці і зазнав тортур».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...