• Економічний розвиток в Китаї вбиває дітей

  • П'ятниця, 17 вересня 2010 року

Китай. Інтенсивна індустріалізація завдає великої шкоди екології КНР. До цього додається шкідлива для здоров'я продукція. Кожен рік у країні кількість дітей зі злоякісними пухлинами збільшується більш ніж на 40 тис. осіб.

Заступник завідувача відділом у Центрі матері і дитини міста Гуанчжоу Лінь Суйфан розповів, що в даний час серед численних факторів, що викликають злоякісні пухлини і білокрів'я у дітей, чималу роль відіграють також і формальдегіди, зміст яких у багатьох видах дитячого одягу, іграшок, меблів і т.д. значно перевищує норму.

Як повідомляє видання «Наньфан Душібао», нещодавно в провінційну дитячу лікарню провінції Гуандун надійшли кілька дітей із трьох розташованих поруч сіл. Їм діагностували лейкемію.

Завідувач дитячим відділенням пухлинних і гематологічних захворювань Лінь Юйден і його заступник провели невелике розслідування і з'ясували, що ті три села розташовані в тісному оточенні більш ніж 10 великих заводів. Ріка в тому районі сильно забруднена, вода в ній чорна, від неї йде нестерпний сморід. Вони також виявили, що в цих селах розташовано безліч пунктів прийому та переробки електроніки, що стала непридатною.

Лінь відзначив, що за останні роки захворюваність дітей злоякісними пухлинами неухильно зростає. На його думку, хоч навіть за ці роки підвищився рівень життя людей, рівень охорони здоров'я та освіти, але не можна закривати очі на екологічні проблеми, що зростають.

«Постійне зіткнення з хімікатами, різними видами випромінювань, хімічними харчовими добавками, забрудненим повітрям і водою, все це має прямий зв'язок із збільшенням кількості хворих дітей», - говорить доктор Лінь.

Тільки в одній провінції Гуандун за останні 10 років кількість дітей зі злоякісними пухлинами зросла на 50%.

За даними різних медичних досліджень, хвороби, пов'язані із забрудненням навколишнього середовища в країні займають перші три місця серед основних причин смертності дітей у віці 1 - 4 рочки, говориться в повідомленні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...