ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Збільшується народжуваність потворних дітей через забруднення навколишнього середовища в Китаї

Велика Епоха
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
Китай. Провінція Шаньсі стоїть на першому місці в Китаї за кількістю вроджених дефектів у дітей. За даними місцевих медиків, в середньому зі 100 новонароджених четверо народжуються з аномаліями, повідомляє газета Ming Pao.

Нейрохірург дитячої провінційної лікарні Шаньсі Цзін Вень розповів, що лише в їх лікарні в рік робиться понад 200 операцій дітям з вродженим ушкодженням нервової системи.

Медики з лікарні повіту Цзочуань провінції Шаньсі вважають, що збільшення числа дітей з вродженими хворобами і аномаліями в провінції є результатом забруднення навколишнього середовища залізно-рудними і вугільними шахтами.

У багатьох районах провінції практично немає ясного неба. Через велику кількість викидів відпрацьованих газів і води, рівень забруднення повітря далеко перевищує встановлені норми, йдеться в повідомленні.

У минулому році місцеве управління із захисту навколишнього середовища у своєму звіті відзначило, що «провінція Шаньсі, як і раніше, залишається самою забрудненою в Китаї».

У повіті Цзочуань, де розташовані великі вугільні шахти, єдина річка вже майже висохла, а дрібні струмки і протоки засохли вже давно, повідомляє місцевий сайт «Фенікс».