• Воду в басейнах фарбують для зовнішньої краси

  • Вівторок, 22 липня 2008 року
У деяких китайських громадських басейнах застосовують фальшиві способи «дезинфекції», від чого сильно страждає здоров'я і права відвідувачів, повідомило Китайське радіо.

У повідомленні мовиться, що в Пекіні є більше, ніж 700 плавальних басейнів, більше 70% відвідувачів яких висловили серйозне занепокоєння санітарним станом води в них. У гонитві за вигодою і з метою зменшити витрати, власники басейнів зазвичай не міняють у них всю воду відповідно до санітарних вимог, а міняють тільки частково.

При цьому багато представників плавального бізнесу не лише не кладуть спеціальні дезинфікуючі пігулки в дезинфікуюче устаткування, а заливають хімічні препарати прямо у воду.

Крім того, щоб вода в басейні була красивого чисто-блакитного кольору, власники басейнів додають у неї хімічні фарбники. Вода після цього дійсно здається свіжішою і чистою, але при цьому вона стає небезпечною для здоров'я тих, хто купається.

Як повідомив сайт агентства Сіньхуа, лікарі місцевих клінік розповіли, що до них останнім часом часто почали звертатися жінки-відвідувачі басейнів, які скаржилися на печіння і свербіння в ділянці внутрішніх статевих органів, а також часті сильні виділення. За словами лікарів, це викликано не лише мікробами в погано дезинфікованій воді, але і хімічними фарбникам, які додають у воду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...