• Через сильне забруднення річки понад 200 тис людей залишилися без води

  • Четвер, 28 лютого 2008 року
Недавно було виявлено сильне забруднення трьох приток річки Ханцзян в провінції Хубей, через яке понад 200 тисяч чоловік з більш ніж 10 повітів постраждали від дефіциту питної води. Також закрито декілька середніх і початкових шкіл.  

За повідомленням газети «Чутяньтубао», забруднення зазнали три притоки річки Ханцзян: Синлунхе, Тянькуанхе і Дунцзінхе.

Начальник водоканалу повіту Цзянлі Гао Чицзін повідомив, що 24 лютого співробітники водоканалу виявили, що вода, яку беруть водозабірні станції, стала червонуватою і з великою кількістю піни, а також рівень її забруднення сильно перевищив допустимі норми. Було вирішено припинити подачу води понад 60 тисячам жителів селища Сінкоу, в якому з цієї ж причини було закрито 5 середніх шкіл.

Співробітник управління захисту навколишнього середовища м. Чанцзян сказав, що забруднення води в річці викликало серйозні перебої з водопостачанням 5 колгоспів і 3 повітів м. Чанцзян, в яких проживає близько 200 тисяч чоловік.

Місцеві жителі кажуть, що вода в річці все ще темно-червоного кольору. Вчитель початкової школи м. Чанцзян на прізвище Лю, розповів, що в їхній школі приблизно 400 учнів харчуються в шкільній їдальні, до відключення води колір її вже був не нормальний. Вранці 25 лютого, коли воду вже відключили, працівники їдальні почали носити воду з колодязя для приготування їжі, а коли зварили на цій воді рисову кашу, то виявили, що вона стала чорного кольору.

Зараз влада м. Чанцзян розпорядилася закрити 2 водозабірних станції і вже почала роботи з очищення річки. Планується найближчим часом відновити нормальне водопостачання.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...