• Ван Чжаоцзюн: Чому я вітаю китайський тимчасовий перехідний уряд

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року

Коли я заявив про те, що вітаю китайський перехідний тимчасовий уряд, а також готовий внести гроші на його підтримку, це викликало у деяких подив і нерозуміння.

Моя відповідь дуже проста: «Я вітаю і підтримую цей уряд тому, що він відповідає ходу історії. У китайців давно вже повинні бути права самим вибирати свій уряд! Зараз є ті, хто може дати ці права китайському народу, як же я можу не підтримати це?! Хто б не очолив цей уряд, я його підтримую!»

Деякі питають: «Хто ж може стати президентом цього уряду?»

Моя відповідь: «Основна влада повинна бути у народу, ніхто не повинен узурпувати владу, можна тільки прагнути завоювати підтримку і схвалення народу і бути обраним шляхом загального голосування».

Питання: «Але ж китайський тимчасовий перехідний уряд не був обраний народом».

Відповідь: «У тій ситуації, в якій знаходиться зараз Китай, із зрозумілих причин не можливо провести загальні вибори, тому мета тимчасового уряду в тому, щоб провести всю підготовчу роботу до загальних виборів нового уряду в Китаї, і як тільки ця мета буде досягнута, тимчасовий уряд буде розпущений. Китайський тимчасовий уряд не тільки володіє законодавчою базою нового правління, але і базовою ідеологією, доступною для розуміння людей, тому якщо тільки ти китаєць, то ти повинен зрозуміти ідеї цього уряду, прийняти їх і підтримати їх».

Чому я підтримую китайський тимчасовий перехідний уряд? Тому, що він необхідний китайському народу! Можна сказати дуже коротко - це сподівання китайського народу!

Ван Чжаоцзюн - представник Народної політичної консультативної ради провінції Аньхуей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...